صفحه اصلی » اجتماعی » ۴۰ تا ۶۰ درصد جمعیت شاهین شهر متقاضی دریافت واکسن برکت/ توانایی تزریق ۴ تا ۵ هزار دوز واکسن به صورت روزانه داریم

مدیر اجرایی مرکز واکسیناسیون بحر العلوم شاهین شهر:

۴۰ تا ۶۰ درصد جمعیت شاهین شهر متقاضی دریافت واکسن برکت/ توانایی تزریق ۴ تا ۵ هزار دوز واکسن به صورت روزانه داریم

مدیر اجرایی مرکز واکسیناسیون بحر العلوم شاهین شهر ادامه داد: در شهرستان شاهین‌شهر و میمه باتوجه به فرهنگ و سطح عقاید و اعتقادات مردم استقبال از واکسن برکت خوب بوده  و اگر بتوانیم واکسن برکت را تامین بکنیم می‌توان گفت که بیش از ۴۰ تا ۶۰ درصد جمعیت داخل مرکز‌ها متقاضی دریافت واکسن برکت خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

اشکان علیمرادی جزی در گفت و گو با صاحب نیوز گفت: روزانه تعداد ۳۵ نفر از نیروهای داوطلب قرارگاه شهید سلیمانی در مرکز واکسیناسیون بحر العلوم شاهین شهر مشغول به فعالیت هستند که در مرکز بحرالعلوم که ویژه قرارگاه شهید سلیمانی است و در سایر مراکز بهداشتی نیز میانگین بین دو تا پنج نفر نیرو فعالیت دارند که بطور متوسط در کل شهرستان ۴۵ نفر از نیروهای قرارگاه شهید سلیمانی روزانه همکاری می‌کنند.

مدیر اجرایی مرکز واکسیناسیون بحر العلوم شاهین شهر ادامه داد: خوشبختانه تاکنون هیچ‌گونه عوارضی در محل واکسیناسیون چه بعد و چه قبل از آن نداشته‌ایم. در شهرستان شاهین‌شهر و میمه باتوجه به فرهنگ و سطح عقاید و اعتقادات مردم استقبال از واکسن برکت خوب بوده  و اگر بتوانیم واکسن برکت را تامین بکنیم می‌توان گفت که بیش از ۴۰ تا ۶۰ درصد جمعیت داخل مرکز‌ها متقاضی دریافت واکسن برکت خواهند بود و علی الخصوص این روند در جوان‌ها بیشتر است.

وی در ادامه اشاره کرد: به شرط تامین واکسن که به لطف خداوند روند خوبی را شاهد بوده و ما توانایی تزریق واکسن بین ۴ تا ۵ هزار دوز واکسن را بصورت روزانه در این مرکز داریم.

علیمرادی در پایان تاکید کرد: با لطف خداوند و با توجه به سرعت عمل نیروها در این مرکز میزان رضایتمندی مردم از این مرکز بسیار بالا است و طبق ساعتی که ارسال شده هنگامیکه مراجعه می‌کنند برگه نوبت به آن‌ها داده می‌شود و حدودا بین ۲۰ تا ۴۰ دقیقه معطلی، کار آن‌ها حل خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد