صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » آمادگی هلال احمر اصفهان برای خدمت رسانی در مناطق زلزله زده/ تاکنون نیازی مبنی بر اعزام نیروی انسانی و تجهیزات به قوچان اعلام نشده است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبرداد؛

آمادگی هلال احمر اصفهان برای خدمت رسانی در مناطق زلزله زده/ تاکنون نیازی مبنی بر اعزام نیروی انسانی و تجهیزات به قوچان اعلام نشده است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان پیرامون نیاز به جلب مشارکت های مردمی جهت کمک به مناطق زلزله زده قوچان عنوان کرد: با توجه به اقدامات امدادی انجام شده در منطقه حادثه و کنترل شرایط تاکنون هیچ گونه نیازی مبنی بر اعزام نیروی انسانی و تجهیزات امدادی و یا جلب کمک های مردمی اعلام نشده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

علی محمد هاشمی در گفت و گو با صاحب نیوز گفت: تاکنون نیرویی از سمت هلال اهمر استان اصفهان به منطقه زلزله زده قوچان اعزام نشده و سازمان امدادونجات هلال احمر کشور درصورت نیاز ابتدا از استان ها و پایگاه های همجوار کمک می گیرد درصورت وسعت حادثه در مقیاس بزرگ تر ازعوامل امدادی سایر استان ها استفاده می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: درصورت بروز حوادث درسطح ملی تمامی ارکان هلال احمر در حال آماده باش قرار می گیرند ، تا درصورت لزوم و با هماهنگی سازمان امداد و نجات بتوانند وارد عمل شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: هلال احمر استان اصفهان برخوردار از عوامل امدادی مستعدی است که عموما بصورت داوطلبانه فعالیت دارند و در هر لحظه آمادگی عملیات های جدی امدادی دارند.

هاشمی در پایان پیرامون نیاز به جلب مشارکت های مردمی جهت کمک به مناطق زلزله زده قوچان عنوان کرد: با توجه به اقدامات امدادی انجام شده در منطقه حادثه و کنترل شرایط تاکنون هیچ گونه نیازی مبنی بر اعزام نیروی انسانی و تجهیزات امدادی و یا جلب کمک های مردمی اعلام نشده است.

وی به هموطنان عزیز توصيه کرد، حفظ خونسردی در زمان وقوع هرگونه حادثه ای لازم و ضروری است و آحاد مردم شریف استان اصفهان را به فراگیری آموزش های مهارت های امداد و نجات و آشنایی با مخاطرات طبیعی دعوت می کنم؛ شماره تلفن 112 هلال احمر در هر شرایطی و در طول شبانه روز آماده پاسخگویی به شرایط اضطراری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد