صفحه اصلی » اجتماعی » 80 درصد فرهنگیان استان اصفهان واکسینه شدند

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

80 درصد فرهنگیان استان اصفهان واکسینه شدند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تعداد دیگری از فرهنگیان به دلایل مختلف مانند بیماری و غیره هنوز واکسن دریافت نکرده اند و براساس آماری که ما داریم 80 درصد از همکاران ما واکسن تزریق کرده اند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

آذر کيوان امیرپور در مورد واکسیناسسیون فرهنگیان در اصفهان در بیماری کرونا در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: باتوجه به اینکه ممکن است تعدادی از فرهنگیان خارج از مجموعه واکسن شده باشند آماری را بر اساس خوداظهاری که خود فرهنگیان اعلام کردند، در نظر گرفتیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان عنوان کرد: در این رابطه سامانه ای را ترتیب دادیم و حدود 70 هزار نفر در این سامانه اطلاعاتشان را وارد کردند که از این 70 هزار نفر 57 هزار نفر واکسینه شده بودند.

امیرپور بیان کرد: تعداد دیگری از فرهنگیان به دلایل مختلف مانند بیماری و غیره هنوز واکسن دریافت نکرده اند و براساس آماری که ما داریم 80 درصد از همکاران ما واکسن تزریق کرده اند.

وی افزود: همکارانی که واکسن برکت و سینوفارم زده بودند دز اول و دوم و همکارانی که واکسن آسترازنکا تزریق‌ کرده بودند و تعدادشان اندک است با توجه به اینکه فاصله زمانی بین دز اول و دوم باید حدود 2 ماه و نیم باشد از اواسط مهر ماه دز دوم را دریافت خواهند کرد.

آذر کیوان امیر پور در رابطه با واکسیناسیون دانش آموزان اذعان کرد: هنوز ابلاغیه ای به استان ها داده نشده ولی صحبت آن هست که سازمان برای دو نوع واکسن در حال برنامه ریزی است که واکسن سینوفارم تک دز برای زیر 18 سال و سوبرانا 2 هست که در نظر گرفته شده و در حال حاضر در حد شنیده هاست و رسما ابلاغ نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده − پنج =

پیشنهاد سردبیر