صفحه اصلی » اجتماعی » بازدید مدیران شهری از مراکز ساماندهی افراد بی خانمان و شیرخوارگاه نرجس

به دعوت معاونت حقوق عامه دادستانی اصفهان انجام شد؛

بازدید مدیران شهری از مراکز ساماندهی افراد بی خانمان و شیرخوارگاه نرجس

بازدیدی با محوریت معاونت پیشگیری از وقوع جرم و پیگیری حقوق عامه و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرکل تامین اجتماعی استان از دو مرکز ساماندهی افراد بی خانمان و کارتن خواب و همچنین شیرخوارگاه نرجس صورت گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در راستای بررسی معضلات و مسائل حوزه های اجتماعی شهر اصفهان، با محوریت معاونت پیشگیری از وقوع جرم و پیگیری حقوق عامه و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرکل تامین اجتماعی استان از دو مرکز ساماندهی افراد بی خانمان و کارتن خواب و همچنین شیرخوارگاه نرجس بازدید انجام گرفت.

معاون دادستان اصفهان در جریان این بازدید عنوان داشت: حضور میدانی مدیران و متولیان در موقعیتهای موضوع تصمیم گیری، زمینه درک صحیح از مسائل را ایجاد و در حصول نتایج و افزایش بازدهی مصوبات تاثیر قابل ملاحظه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه عمده مسائل حوزه اجتماعی ارتباط مستقیمی با زمینه ارتکاب جرایم یا هنجارشکنی دارد از جزیره ای عمل کردن دستگاه های متولی انتقاد و از اعضای شورای شهر خواست تا در راستای سیاست گذاری‌های شورا با تعیین اولویت ها، زمینه بررسی نتایج و مطالبه گری را فراهم کنند.

وی همچنین از آمادگی دستگاه قضایی جهت هرگونه همکاری در این خصوص و استمرار برنامه دعوت از مدیران دستگاه ها به منظوری پیگیری حقوق عامه در حوزه های اجتماعی و اقتصادی خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده − هشت =