صفحه اصلی » تولیدی » آتش سوزی نیمه گسترده در کارگاهی در خوراسگان

آتش سوزی نیمه گسترده در کارگاهی در خوراسگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع آتش سوزی نیمه گسترده در خوراسگان اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

کاوه آهنگراندر گفت و گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: در ساعت ۰۴ و ۰۵ دقیقه شب گذشته برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با خودروی سواری پراید و احتمال محبوس شدن راننده سواری پراید به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصرح کرد: بلافاصله اکیپ امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱۱ به محل حادثه اعزام شدند؛ این تصادف که در ابتدای بزرگراه اقارب پرست به وقوع پیوسته بود باعث آسیب به دیواره بتنی کنار بزرگراه و برخورد با برجک نگهبانی جنب آن شد.

همچنین سرآتشیار کاوه آهنگران در خصوص حادثه ای دیگر گفت : در ساعت ۰۶ و ۳۱ دقیقه صبح امروز یک مورد حریق نیمه گسترده در کارگاه MDF واقع در خیابان سلمان ( منطقه خوراسگان ) به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش داده شد.

وی افزود: بلافاصله اکیپ اطفاء حریق از چهار ایستگاه ۱۵ ، ۷ ، ۴ و ۲۴ با خودروهای سنگین و نیمه سنگین به محل حریق اعزام شدند و آتش نشانان در مدت زمان بسیار کوتاهی به محل حریق رسیدند و با ورود به کارگاه آتش را سریعا مهار کردند.

وی با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، گفت: اقدام به موقع آتش نشانان در مهار این حریق باعث عدم سرایت شعله به کارگاهها و منازل مجاور شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − شانزده =

پیشنهاد سردبیر