صفحه اصلی » سیاسی » پیوستن به سازمان همکاری های شانگهای نشان از تغییر نگاه و رویکرد مثبت است

نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک:

پیوستن به سازمان همکاری های شانگهای نشان از تغییر نگاه و رویکرد مثبت است

نماینده مردم نایین گفت: با شروع به کار دولت سیزدهم اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است پیوستن به سازمان همکاری های شانگهای نشان از تغییر نگاه و رویکرد مثبت است و کسانی که این مسائل را به اف ای تی اف گره می زدند دیدند که این اتفاق صورت گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ الهام آزاد در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان نایین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام ماه صفر و اربعین حسینی عنوان نمود: ضمن تشکر از جناب آقای مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین بابت تشکیل این جلسه، از پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان و مواردی که به ایشان ارجاع داده می شود نیز تشکر می کنم، همچنین از کلیه مسئولین که در میان مردم حضور دارند و با مدیریت جهادی و انقلابی در صدد رفع مشکلات هستند نیز سپاسگزارم.

نماینده مردم نایین افزود: با تک تک مشکلات مردم آشنا هستم با شروع به کار دولت سیزدهم اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است پیوستن به سازمان همکاری های شانگهای نشان از تغییر نگاه و رویکرد مثبت است و کسانی که این مسائل را به اف ای تی اف گره می زدند دیدند که این اتفاق صورت گرفت. وقتی تغییر نگاه باشد شاهد اتفاقات خوبی در روستاها شهرها و کل کشور، همچنین عرصه بین المللی خواهیم بود. باید به جمله ما می‌توانیم اعتقاد داشته باشیم و با توکل بر خداوند باریتعالی در پی رفع مشکلات گام برداریم. همچنین بیانیه گام دوم انقلاب و اقتصاد مقاومتی از جمله کلید واژه هایی هستند که حتماً همه ما مسئولین باید با نگاه عمیق به این کلید واژه ها و اعتقاد به اینکه این موضوعات یک نقشه راه عالی برای ما هستند درصدد دادن امید و نشاط به مردم باشیم. بنده از شورای تامین شهرستان در خواست دارم با کسانی که باعث ناامیدی در میان مردم می شوند و خدمات نظام و انقلاب و دولت ها را نادیده می گیرند برخورد گردد وظیفه رسانه ها ایجاد امید و نشاط در جامعه و انتقاد منصفانه به مسئولین می باشد نه اینکه از رسانه برای حصول منافع شخصی و ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم استفاده کنند.

نماینده نایین و خور و بیابانک اظهار کرد: وحدت رمز پیروزی و موفقیت در هر عرصه می باشد همه ما از جمله مسئولین و اعضای شوراها و مردم باید با هم وحدت داشته باشیم تا به خروجی های مثبت برسیم در کنار هم باشیم اگر بنده بخواهم بدون توجه به نظر فرماندار محترم، اعضای محترم شورای تامین، سایر مسئولین و شوراهای اسلامی شهر و روستا تک روی کنم و با این عزیزان مشورت نکنم قطعاً کارها پیش نخواهد رفت و در همین راستا از همه شما استدعا دارم در حوزه مسئولیت و کارها با وحدت و مشورت به وظایف خود به نحو احسن بپردازید.

وی خاطر نشان کرد: دوره خدمت ما سپری خواهد شد و هم در این دنیا و هم در آخرت که اصلی‌ترین جا برای قضاوت است مورد ارزیابی تک‌تک اعمال، گفتار و رفتار مان قرار خواهیم گرفت. ما باید برای لحظه لحظه مسئولیت خود پاسخگو باشیم و بیشترین وقت را برای خدمت به مردم بگذاریم. در این یک سال و اندی که به عنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستانهای نایین و بیابانک مورد اعتماد آنها قرار گرفته‌ام سعی کرده ام با روحیه جهادی و انقلابی کار کنم و پیگیری مسائل و مشکلات این دو شهرستان پهناور باشم.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی بیان کرد: یکی از مهمترین پتانسیلهای شهرستان نایین وجود آثار تاریخی، موقعیت استراتژیک و مباحث گردشگری است که می‌توانیم با پرداختن به این موضوعات ضمن ایجاد اشتغال باعث توسعه و پیشرفت شهرستان شویم. توجه مدیریت شهری به مبحث گردشگری و همراهی با متولیان این امر و همچنین پیگیری‌های میراث فرهنگی در رسیدن به توسعه در شهرستان نایین بسیار حائز اهمیت است در این راه از مسئولین محترم خواستارم تا پایان سال ۱۴۰۰ با برنامه ریزی کوتاه مدت برای خود هدف گذاری نمایند و با زمان بندی مسائل و مشکلات را پیگیری کنند و با شناسایی خیران، مشاهیر شهرستان و افرادی که خارج از کشور هستند و دل در گرو این آب و خاک و شهرستان های نایین و خور و بیابانک دارند از پتانسیل ها و ظرفیت های آن ها نیز استفاده کنیم.

نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در پایان تاکید کرد:شوراها و شهرداری ها باید از نگاه سیاسی به مسائل بپرهیزند. خصوصاً اعضای شوراها که منتخبین مردم نیز می‌باشند باید با رویکردی فراجناحی و روحیه انقلابی و جهادی توأم با خلاقیت و نوآوری همراه و همگام با سایر مسئولین مسائل و مشکلات را پیگیری نموده و در جهت مدیریت صحیح شهری به دور از حاشیه و با سلامت نفس در توسعه و آبادانی شهرها گام بردارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 + پانزده =