صفحه اصلی » اجتماعی » سامانه تعویض پلاک اینترنتی در اصفهان فعال شد

سامانه تعویض پلاک اینترنتی در اصفهان فعال شد

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از آغاز به کار تعویض پلاک اینترنتی در اصفهان از امروز 29 شهریور خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به اینکه ارائه خدمات پلیس راهور در بستر فضای مجازی همواره مورد تاکید بوده است، اظهار داشت: این امر گام به گام در استان اصفهان روند اجرایی را طی می‌کند.

وی با بیان اینکه بر این اساس از امروز ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰ خط تعویض پلاک اینترنتی در پلیس راهور استان اصفهان راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند با تعویض پلاک اینترنتی، نهایتاً ظرف مدت ۱۵ دقیقه پلاک جدید را از پلیس دریافت کنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اینکه در این روش جدید از خدمت تعویض پلاک، افراد می‌توانند با بارگذاری مشخصات و اطلاعات هویتی خود و وسیله نقلیه، آدرس و سایر اطلاعات مورد نیاز، شخصاً نسبت به انجام فرآیند تعویض پلاک اقدام و با مراجعه به مرکز در زمان تعیین شده، ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه پلاک جدید را دریافت کنند، اضافه کرد: زمان مراجعه به سایت ساعت هشت صبح روزهای کاری در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: روش تعویض پلاک اینترنتی با روش تعویض پلاک حضوری که به صورت دریافت نوبت اینترنتی از طریق سایت راهور ۱۲۰ است، متفاوت می‌باشد.

سرهنگ محمدی گفت: متقاضیان برای دریافت خدمات به سایت https://sakha.epolice.ir مراجعه و به صورت اینترنتی تعویض پلاک را انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 1 =

پیشنهاد سردبیر