صفحه اصلی » اقتصادی » اجرای طرح شور عاطفه ها از 25 شهریور تا 11 مهر/ جمع آوری بیش از 4 میلیارد تومان تا 30 شهریور

اجرای طرح شور عاطفه ها از 25 شهریور تا 11 مهر/ جمع آوری بیش از 4 میلیارد تومان تا 30 شهریور

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: طرح شور عاطفه ها امسال از ٢٠ شهریور ماه با شعار با هم مشق محبت بنویسیم آغاز شده است و تا ١١ مهرماه ادامه خواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حمیدرضا طاهری اظهار کرد: طرح شور عاطفه ها امسال از ٢٠ شهریور ماه با شعار با هم مشق محبت بنویسیم آغاز شده است و تا ١١ مهرماه ادامه خواهد داشت.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان عنوان کرد: از زمانی که از طریق رسانه ها اعلام برنامه کردیم مردم با لطفی که داشتند برای کمک به نیازمندان به خصوص دانش آموزان نیازمند در سطح استان اقدام کردند.

طاهری بیان کرد: به کمک مردم برای دانش آموزان نیازمند و دانش آموزان تحت پوشش کمیته تا کنون بیش از ۴ میلیارد تومان کمک های مردمی جمع آوری شده است و تا ١١ مهرماه این طرح ادامه خواهد داشت.

وی افزود: روز ٢۵ شهریور ماه در سطح استان و سطح شهرستان ها پایگاه های کمیته امداد خمینی و میادین شهر در حال جمع آوری کمک های مردمی بودند.

حمیدرضا طاهری گفت: همچنین روز هفتم مهرماه ٣٩ هزار دانش آموز و دانشجو از طریق برنامه شاد به دلیل احیای فرهنگ احسان در بین دانش آموزان بحث جمع آوری کمک های مردمی در سطح مدارس استان را دارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان اذعان کرد: کمک هایی که از طریق دانش آموزان جمع آوری شوند در اولین فرصت در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

طاهری تصریح کرد: انتظار داریم با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا و اینکه کمک ها را از طریق الکترونیکی جمع آوری می کنیم مردم از طریق کد دستوری *٨٨٧٧*١*٠٣١# تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ یا شماره حساب ٢۴٠١١١٣٠٩١۴٠٧٢به یاری دانش آموزان نیازمند بشتابند.

وی افزود: مردمی که همیشه نسبت به کمیته امداد اعتماد و نسبت به نیازمندان لطف داشتند و امسال نیز برگ زرین دیگری برای کمک به دانش آموزان نشان دادند.

حمیدرضا طاهری خاطرنشان کرد: امسال برنامه شورعاطفه ها با طرح احسان حسینی ادغام شده است از روز اول ماه محرم تا پایان ماه صفر طبخ و توزیع غذای گرم و توزیع سبد کالا را در سطح استان برای نیازمندان داریم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان بیان کرد: تعدادی مراکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد و همچنین خیریه هایی هستند که بین خانواده های نیازمندان امدادرسانی انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + سه =