صفحه اصلی » تولیدی » ذخیره خون استان اصفهان کمتر از ٧ روز است

ذخیره خون استان اصفهان کمتر از ٧ روز است

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان با اشاره به اینکه ذخیره خون استان کمتر از ٧ روز است، گفت: وضعیت بحرانی نیست ولی ذخیره خون باید بیشتر از ٧ روز باشد تا در وضعیت مطلوب قرار بگیریم.

❖ نویسنده: محسن ابوطالبیان | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ لطفعلی جعفری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: روز ٣١ فروردین جامعه ورزشکاران استان اصفهان جهت اهدای خون به میدان خواجو مراجعه می کنند.

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان با اشاره به اینکه ذخیره خون استان کمتر از ٧ روز است، عنوان کرد: وضعیت بحرانی نیست ولی ذخیره خون باید بیشتر از ٧ روز باشد تا در وضعیت مطلوب قرار بگیریم.

جعفری بیان کرد: با توجه به اینکه خون و فرآورده های خونی بافت زنده است و تاریخ انقضاء دارد از همشتریان محترم تقاضا داریم به صورت روزانه و مستمر برای انتقال خون به مراکز اهدای خون مراجعه کنند.

وی  افزود: طرح نذر خون از ماه محرم آغاز شد و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت همشهریانی که هنوز نتوانستند نذر خود را ادا کنند در این هفته جهت اهدای خون خود به مراکز اهدای خون مراجعه کنند.

لطفعلی جعفری گفت: مرکز اهدای خون واقع در میدان خواجو و خمینی شهر در روز اربعین در شیفت صبح نیز آماده خونگیری از مراجعه کنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 4 =