صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » موج گسترده شناورهای بسیج دریایی در خلیج فارس/ پیام مقاومت به کل جهان مخابره شد+تصاویر

موج گسترده شناورهای بسیج دریایی در خلیج فارس/ پیام مقاومت به کل جهان مخابره شد+تصاویر

هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ نیروهای مردمی بسیج دریایی با حضور مقتدرانه در خلیج نیلگون همیشه فارس موج مقاومت را به سراسر جهان مخابره کردند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ این رژه حماسی قایقرانان هرمزگانی با حضور فرماندهان نظامی استان، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

حضور گسترده نیروهای بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران در این رژه دریایی مفهوم ایستادگی و ایثار مردمی برای حفاظت و صیانت از مرز و بوم این کشور را باری دیگر به رخ جهانیان کشید.

بومیان و صیادان بسیجی استان هرمزگان با این حضور باری دیگر به آرمان های انقلاب اسلامی لبیک گفته و تصاویر ماندگاری را در صفحه تاریخ ثبت کردند.

این رژه حماسی قایقرانان هرمزگانی با حضور فرماندهان نظامی استان، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

حضور گسترده نیروهای بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران در این رژه دریایی مفهوم ایستادگی و ایثار مردمی برای حفاظت و صیانت از مرز و بوم این کشور را باری دیگر به رخ جهانیان کشید.

بومیان و صیادان بسیجی استان هرمزگان با این حضور باری دیگر به آرمان های انقلاب اسلامی لبیک گفته و تصاویر ماندگاری را در صفحه تاریخ ثبت کردند.

 

رهبر انقلاب، امام خمینی دیگری است/ خلیج‌فارس جای غریبه‌ها نیست

فریدون همتی استاندار هرمزگان در آیین رژه بسیجیان دریایی به مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این هفته اظهار کرد: در جنگ تحمیلی و سخت، تمام ابزار و امکانات مالی و سخت افزاری و نرم افزاری دنیا با هدف شکست جمهوری اسلامی ایران در ابتدای راه و حذف و حتی تقسیم این کشور و جدایی خوزستان از ایران اسلامی در کنار صدام بسیج شد.

وی در ادامه افزود: دشمن به خیال خام خود تصور می کرد در آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، همچون زمان قاجار و پهلوی که بخش های عظیمی از کشور ایران را جدا کردند، در جنگ تحمیلی نیز می‌تواند قسمت هایی از کشور را به تاراج ببرد، دشمن در محاسبه اشتباه خود ناکام ماند و با پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس شگفت زده و متحیر شدند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: جوانان، زنان و مردان ایرانی در شهر و روستا به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران لبیک گفتند و با تمام وجودشان اما با دست خالی در میدان جنگ و جبهه حضور یافتند و پشت جببه ها را خالی نکردند و در سنگرهای مختلف نظام، هوشیارانه و هوشمندانه مقاومت و ایستادگی کردند و امام عصر و نیروهای مقابله با دشمن را تنها نگذاشتند و تاریخ پر افتخار برای هزاران هزار سال آینده ایران اسلامی رقم زدند و آیندگان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و مطالعه تاریخ ایران در می یابند که مردم به رهبری امام راحل در این مقطع از کشور با جان و دل از هستی و کیان و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

با همدلی مردم و نیروهای مسلح آینده ای درخشان خواهیم داشت

همتی گفت: امروز چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با رهبری مقام معظم رهبری که یک امام خمینی دیگر است گرامی میداریم، رهبر معظم انقلاب با اقتدار و شجاعت، این کشتی را در اقیانوش پرتلاطم به پیش می برند و به سرمنزل مقصد می رسانند، با اقتدار، اتحاد، وحدت و همدلی مردم ایران اسلامی و نیروهای مسلح، آینده ای روشن و درخشان خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امروز گوشه از اقتدار جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز را در منطقه خلیج فارس توسط نیروهای مردمی مشاهده کردیم، مردم و کشورهای حوزه خلیج فارس باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران، امنیتی را که در منطقه خلیج فارس تامین کرده و خواهد کرد برای همگان است حتی سایر کشورهایی که از قبل تجارت و تعاون اقتصادی از ظرفیت خلیج فارس استفاده می کنند نیز بدانند امنیت خلیج فارس با حشضور ایران مقتدر قابل تقدیر است نه با حضور غریبه هایی که هرجا پا گذاشتند نا امنی و خشون ت و جنگ و ستم به ارمغان بردند.

خلیج فارس جای غریبه ها نیست

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه خلیج فارس جاری غریبه ها نیست، افزود: همانظور که همه شاهدیم در افغانستان گورشان را گم کردند. اینان باید از تمام نقاط اسلامی دنیا رخت برببندند و به لانه های خود برگردند، با توجه به حضور نیروهای مقتدر مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی و همچنین فرماندهی پیامبرگونه بر قلوب مردم، در منطقه خلیج فارس، جایی برای غریبه ها نیست و اجازه هیچ تعدی را به دشمن نخواهد داد و هر کس بخواهد حرکت اشتباهی کند حتما با مشت محکم و اقدام تاریخی مواجه و در تاریخ ثبت خواهد شد.

همتی تاکید کرد: باید یاد و خاطره هفته دفاع مقدس گرامی داشت و صحنه های زیبای دفاع مقدس را در قالب های مختلف به نسل جوان که آماده دفاع از کیان جمهوری اسلامی هستند منتقل کنیم تا برای دفاع مقتدرانه از آینده کشور هکت گمارند.

وی گفت: آینده جمهوری اسلامی ایران در تمامی ابعاد اعم از امنیتی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در مسیر بالندگی و اقتدار قرار گرفته و روز به روز از وابستگی هایمان به دشمنان که به زنگاه ها جلودار پیشرفت کشور ایران اسلامی هستند کاهش می یاید.

استاندار هرمزگان در پایان با بیان اینکه آنچه در نیروهای مسلح شاهدیم نتیجه امنیتی و اقتداری است که توسط جوانان این مرز و بوم حاکم است، خاطرنشان کرد: در حوزه های دیگر نیز جوانان و ملت همیشه در صحنه که لحظه به لحظه لبیک گوی رهبر معظم انقلاب هستند در کنار دولتمردان و نیروهای مسلح برای درخشان تر کردن ایران اسلامی مقتدرانه ایستاده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 1 =

پیشنهاد سردبیر