صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی شد

پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی شد

پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور شهردار اصفهان و دبیر جشنواره رونمایی شد. پوستر این دوره از جشنواره با حضور علی قاسم زاده، شهردار اصفهان، علیرضا تابش دبیر جشنواره و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه در عمارت عالی قاپوی اصفهان رونمایی شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علی قاسم زاده صبح امروز پنجشنبه یکم مهرماه در آئین رونمایی از پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مراسم در نخستین روزهای کاری اش اظهار کرد: همان روزهای اول به دبیر جشنواره اعلام کردم که نگرانی در خصوص برگزاری جشنواره نداشته باشدT در این مدت گزارشی از روند کار جشنواره طی چند سال اخیر دریافت کردم، همه توان خود را به کار میگیرم تا جشنواره کودک را پربارتر از گذشته تحویل مسئولان آینده دهیم.

شهردار اصفهان جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را یکی از سرمایه‌های فرهنگی و هنری اصفهان دانست و گفت: امیدواریم این امانت را به خوبی تحویل آیندگان دهیم؛ پیوند جشنواره کودک و شهر اصفهان، پیوندی ناگسستنی است.

 *51 هزار کودک در کرونا یتیم شدند

در ادامه علیرضا تابش، دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نیز در این آیین ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی و همچنین ضمن ابراز خرسندی از رونمایی از پوستر جشنواره اظهار داشت: در کنار این پوستر، از پوستر پنجمین المپیاد فیلمسازی کودکان و نوجوانان رونمایی شد.

وی با بیان اینکه جشنواره کودک از سرمایه‌های فرهنگی شهر اصفهان است و این پیوند با شهر اصفهان پیوندی جدایی ناپذیر است، گفت: در دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، راه‌اندازی موزه اسناد جشنواره را در دستور کار داشتیم که فاز اول آن در “روز سینما” افتتاح شد و امیدواریم با همکاری شهرداری اصفهان بتوانیم این پروژه را در شأن جشنواره بهره برداری کنیم.

دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان ایران سال سخت و توام با چالشی را سپری کرده‌اند، تصریح کرد: در این ایام ۵۱ هزار کودک در کرونا یتیم شدند و وظیفه همه فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است که کاری شایسته برای این کودکان تولید کنند.

* پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی شد

پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور شهردار اصفهان و دبیر جشنواره رونمایی شد. پوستر این دوره از جشنواره با حضور علی قاسم زاده، شهردار اصفهان، علیرضا تابش دبیر جشنواره و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه در عمارت عالی قاپوی اصفهان رونمایی شد.

این پوستر توسط احسان برآبادی بر اساس شعار جشنواره با عنوان «سینما، سرزمین خیال» طراحی شده است. همچنین در این مراسم پوستر پنجمین المپیاد فیلمسازی کودکان و نوجوانان نیز رونمایی شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده − پنج =

پیشنهاد سردبیر