صفحه اصلی » سیاسی » اگر بالگردی در آسمان در حال چرخش است، خلبان و مهندس پرواز آن در مرکز آموزش شهید وطن پور آموزش دیده‌اند/ دانشجویان نظامی برای دریافت آموزش به ایران می آیند

فرمانده مرکز آموزش هوانیروز شهید وطنپور اصفهان:

اگر بالگردی در آسمان در حال چرخش است، خلبان و مهندس پرواز آن در مرکز آموزش شهید وطن پور آموزش دیده‌اند/ دانشجویان نظامی برای دریافت آموزش به ایران می آیند

فرمانده مرکز آموزش هوانیروز شهید وطنپور اصفهان گفت: امروز راهبرد ما تدافعی هست ولی اگر قرار باشد دشمنی، گوشه چشمی به کشور ما داشته باشد جوابش را با سرب داغ می‌دهیم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۰ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر سرتیپ دوم علی فام صبح امروز در نشستی  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: ما هرچه درمورد دفاع مقدس بگویم کم گفته‌ایم، افتخار می‌کنیم که بعد از هشت سال دفاع مقدس یک وجب خاک ما دست دشمن نیفتاد، چراکه در آن روزگار ما یک رهبر فرزانه داشتیم که بسیار ولایتمدارانه و با آرامش و قوت قلب، جبهه ها و جنگ را هدایت می‌کرد.

فرمانده مرکز آموزش هوانیروز شهید وطنپور اصفهان افزود: اگر در آن روزگار موفقیت هایی نصیب نیروهای مسلح ما  می‌شد، همه را مدیون رهبری عالمانه و مشفقانه هستیم، وقتی امام می‌گفتند حصر آبادان باید باز شود، باز می‌شد، در آن زمان در کنار امام خمینی، امام خامنه ای  هم حضور داشتند و حضور مستقیم و مداوم این دو بزرگوار  در کنار رزمندگان اسلام بسیار روحیه بخش بود.

وی ابراز داشت: جنگ باعث کسب تجربه شد و تجربیات زیادی به دست آوردیم، جنگ باعث شد تا رشد و خلاقیت به کار ببندیم، در آن زمان مردم همه جانبه در پشت جنگ نیروهای مسلح را حمایت می‌کردند.

امیر سرتیپ دوم علی فام  بیان کرد: نیروهای مسلح ما در بالاترین آمادگی رزمی قرار دارند، آمریکایی ها که گفته بودند ما خیلی زود به ایران برمی‌گردیم، دیگر حتی به سمت ایران هم نتوانستند بیایند، هوانیروز در آن زمان به دست جوانان ولایی و انقلابی هدایت می‌شد.

وی متذکر شد: امروز راهبرد ما تدافعی هست و اگر قرار باشد دشمنی، گوشه چشمی به کشور ما داشته باشد جوابش را با سرب داغ می‌دهیم، ما فقط منتظر امر رهبری هستیم، امروز مرکز آموزش شهید وطن پور کلیه آموزش های بالگردی را ارائه می‌دهد، همچنین از کشورهای دیگر اکنون دانشجو داریم و اگر بالگردی در این آسمان در حال چرخش است، خلبان و مهندس پرواز این بالگرد، در مرکز آموزش شهید وطن پور آموزش دیده‌اند.

فرمانده مرکز آموزش هوانیروز شهید وطنپور اصفهان تصریح کرد: یک زمانی این دوره ها توسط آمریکایی ها انجام می‌شده که وقتی از کشور رفتند ، هوانیروز پس از  آن‌روز علاوه بر اینکه در پروازهای عملیاتی را تنها در ایران انجام می‌دهد، نیز در بحث امدادرسانی و کمک رسانی به مردم ایران در ۳۰ استان درحال انجام امور اورژانسی است و به  مردم ایران خدمت رسانی می‌کند.

وی در خصوص کرونا اذعان کرد: هوانیروز هم درحال کمک به کادر درمان و هم پیگیر واکسیناسیون و مراکز بیمارستانی صحرایی است، این قول را به دانشجویان و جوانان می‌دهم که جان بر کفانه و ایثارگرانه نیروهای ما در حال انجام وظیفه هستند و اگر دشمن  گوشه چشمی  به کشور داشته باشد با امر رهبری جواب آنان را خواهیم داد.

امیر سرتیپ دوم علی فام ادامه داد: امروز افتخار می‌کنیم که از دوجنبه با رهبری ارتباط داریم، اول اینکه رهبر کشور ما هستند و دیگر اینکه فرمانده کل قوای ما هستند، امیدواریم که خداوند طول عمر با عزت به رهبر معظم اعطا کند و امیدواریم با عنایت خداوند همه کشور به خصوص نیروهای مسلح حفظ شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − چهار =

پیشنهاد سردبیر