صفحه اصلی » اقتصادی » برای تامین گاز مورد نیاز زمستان امسال، در تمام بخش ها باید مصرف منطقی داشته باشیم

برای تامین گاز مورد نیاز زمستان امسال، در تمام بخش ها باید مصرف منطقی داشته باشیم

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: برای آنکه بتوانیم گاز مورد نیاز صنایع و نیروگاه‌ها را در زمستان امسال تأمین کنیم، نیازمند توسعه فرهنگ مصرف منطقی در سطح استان هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید مصطفی علوی در خصوص تمهیدات شرکت گاز برای فصل سرد با تاکید ب رشناسایی محدودیت‌های موجود برای تأمین انرژی گفت: اولویت ما تأمین انرژی بخش خانگی است و یقیناً با همراهی مردم عزیز استان گاز صنایع و نیروگاه ها نیز تامین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، برمدیریت مصرف انرژی برق و گاز تأکید کرد و گفت: تنها در این صورت است که می‌توانیم در شش ماهه دوم سال، انتقال گازبه صورت پایدار و مستمر را داشته و زمستانی آرام را تجربه کنیم.

وی افزود: برای این که بتوانیم گازرسانی مستمری در زمستان داشته باشیم، تعمیرات اساسی ایستگاه‌ها و تأسیسات در حال اجراست وتا آخر مهرماه، تعمیرات تمامی شبکه ها و تاسیسات به اتمام می‌رسد تا دغدغه ای در این خصوص در فصل سرد سال وجود نداشته باشد.

علوی، گفت: هر چقدر مردم عزیز در بخش های صنعتی، نیروگاهی و خانگی، گاز را بهینه مصرف کنند و از تجهیزات با راندمان بالا استفاده کنند، امکان تأمین گاز برای استان و کشور بیش از پیش فراهم شده ودر فصول سرد، محدودیت مصرف برای صنایع و نیروگاه ها اعمال نمی شود.

وی، بهینه مصرف کردن انرژی، هم در مورد گاز و هم برق را که،ارتباط مستقیم با هم دارند، ازجمله الزاماتی دانست که همیاری و همکاری همه مردم را می‌طلبد و توضیح داد: تنها با کمک این همدلی و همیاری، می‌توانیم زمستانی آرام و بدون دغدغه را پشت سر بگذاریم؛ چراکه هرچقدر میزان مصرف برق افزایش یابد، به همان نسبت میزان مصرف گاز نیز شدت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، خاطر نشان ساخت: مدیریت مصرف، برنامه‌ریزی مناسب، بهینه کردن سیستم های انرژی و رفع مشکلات موتورخانه ها تأمین پایدار گاز استان را در آستانه ورود به فصل سرما امکان‌پذیر می‌سازد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − پنج =