صفحه اصلی » اقتصادی » کارآفرینی بانوی مددجوی اصفهانی و کارواشی که برای 4 نفر اشتغال ایجاد کرد

کارآفرینی بانوی مددجوی اصفهانی و کارواشی که برای 4 نفر اشتغال ایجاد کرد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه ۲ اصفهان گفت: بانوی مددجوی اصفهانی فعل خواستن را صرف کرده و با ایجاد اشتغال برای ۴ نفر دیگر، توانسته است در حوزه خدماتی، کارآفرینی کند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۴

به گزارش صاحب نیوز؛  قربانعلی عباسیان با اشاره به راه‌اندازی کارواش توسط یکی از مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: این کارواش به همت یک بانوی مددجو با دریافت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات، راه‌اندازی و ۴ نفر دیگر نیز مشغول به کار شدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه ۲ اصفهان افزود: یکی دیگر از بانوان مددجوی اصفهانی نیز پس از تکمیل تحصیلات آکادمیک در مقطع کارشناسی ارشد، با حمایت کمیته امداد این منطقه توانست، با راه‌اندازی یک واحد آموزش زبان انگلیسی، بستر مناسبی برای اشتغال ۲ نفر دیگر را ایجاد کند.

وی افزود: مددجوی کارآفرین با دریافت تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان موفق به راه‌اندازی آموزشگاه زبان در واحد آموزشی فرهنگسرای مهر، شده است.

عباسیان با بیان اینکه یکی از رویکرد‌ها و راهبرد‌های اساسی این نهاد، همواره خروج تدریجی خانوار‌های تحت پوشش در قالب ایجاد طرح‌های اشتغالزایی و خود کفایی است، خاطرنشان کرد: در کنار یاری‌رسانی به نیازمندان و مددجویان ایجاد فرصت‌های شغلی و خودکفایی خانواده‌های تحت پوشش با ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه از مهم‌ترین برنامه‌ها است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه ۲ اصفهان بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون در منطقه ۲ اصفهان، ۱۱۳ نفر به بانک‌ها و قرض‌الحسنه‌ها معرفی و ۴۰ نفر توانسته‌اند از این تسهیلات بهره‌مند شوند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × پنج =