صفحه اصلی » سیاسی » یکی از رموز موفقیت در دفاع مقدس روحیه اعتماد به نفس ملّی در جوانان بود

یکی از رموز موفقیت در دفاع مقدس روحیه اعتماد به نفس ملّی در جوانان بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه گفت: یکی از رموز موفقیت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، خودباوری و روحیه اعتماد به نفس ملّی در جوانان بود که به برکت این روحیه جهادی شاهد دستاوردهای عظیم دفاعی هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ پاسدار علی‌اصغر عطایی در آیین افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس شرکت فولاد مبارکه با عنوان “در مسیر ایستادگی” اظهار کرد: سالیان سال است که نمایشگاه دفاع مقدس در شرکت فولاد مبارکه به همت بسیجیان، مدیران ارشد و مدیرعامل این شرکت برگزار می‌شود و برپایی آن تداعی‌گر دوران طلایی دفاع مقدس است.
وی افزود: امروز شاهد دستاوردهای بسیار چشم‌گیر در صنایع موشکی و نظامی هستیم که اوایل انقلاب اسلامی و در دوران جنگ تحمیلی از این دستاوردها بی‌نصیب بودیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه خاطرنشان کرد: دستاوردهای نظامی کشور امروز نه‌تنها در منطقه بلکه در نظام بین‌الملل بازدارندگی‌های دفاعی ایجاد کرده است؛ نهضت عاشورا خالق نهضت دفاع مقدس و نهضت دفاع مقدس نیز خالق نهضت جبهه مقاومت بوده و همین امر باعث شده که جمهوری اسلامی در حوزه مسائل دفاعی حرف اول منطقه را می‌زند.
وی با بیان این که امروز شاهد نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار در منطقه هستیم، اظهار داشت: امروز به برکت خون سردار شهید سلیمانی عزیز، رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت، شاهد افول آمریکا در منطقه هستیم که به صورت خفت‌باری نیروهای خود را از کشور افغانستان خارج کرد؛ امروز به برکت خون شهدا شاهد درخشش خورشید انقلاب اسلامی در سپهر سیاسی نظام منطقه و نظام بین‌الملل هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 3 =

پیشنهاد سردبیر