صفحه اصلی » استان اصفهان » اتمام مطالعات پروژه‌ محور بن-داران-شهرکرد

اتمام مطالعات پروژه‌ محور بن-داران-شهرکرد

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطالعات محور بن-داران-شهرکرد به طول ۵۷ کیلومتر و کمربندی داران به طول ۸ کیلومتر انجام شده است و پس از اخذ مجوز روند اجرایی آن انجام می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ بهزاد شاهسوندی با بیان اینکه شهرستان فریدن در مرکز ایران، غرب استان اصفهان و در منطقه کوه‌های بختیاری در مرتفع‌ترین منطقه زاگرس واقع شده است، اظهار داشت: به دلیل شرایط آب و هوایی و حجم بارترافیک عبوری از این شهرستان اجرای پروژه‌های راهسازی و تسریع در آن مورد توجه است.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه‌های بهره‌برداری شده این شهرستان در سال‌های اخیر اذعان داشت: پروژه باند دوم محور داران به  الیگودرز و پروژه پلیس‌راه دامنه به سمت خوانسار به طول پنج کیلومتر در سال‌های اخیر تکمیل و تقدیم مردم عزیز شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو پروژه‌ راهسازی در حوزه شهرستان فریدن مطالعات آن انجام شده است اظهار کرد: یکی از این طرح‌ها، پروژه محور داران-بن-شهرکرد است که به طول ۵۷ کیلومتر، مطالعات آن به پایان رسیده است.

شاهسوندی افزود: پس از اخذ مجوز، برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای این پروژه، به لطف خدا روند اجرایی بخشی از آن آغاز می‌شود.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: از دیگر پروژه‌های راهسازی این شهرستان که مطالعات آن به پایان رسیده کمربندی داران به طول ۸ کیلومتر است که پس از اخذ مجوز عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − 3 =