صفحه اصلی » استان اصفهان » نائین » بیمه قالی بافی بافندگان شاغل در کارگاه‌های فرش دستباف پیگیری خواهد شد

بیمه قالی بافی بافندگان شاغل در کارگاه‌های فرش دستباف پیگیری خواهد شد

فرماندار شهرستان نایین گفت: پیگیر اختصاص تسهیلات مناسب برای توسعه این کارگاه ها خواهیم بود؛ آنچه در صنعت فرش دستباف مهم است بازار فروش این تولیدات است که باید با بازاریابی مناسب و صادرات فرش دستباف نایین در توسعه این صنعت و هنر اصیل گام برداریم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در حاشیه بازدید از دو کارگاه قالی بافی که توسط بخش خصوصی در شهر نایین راه اندازی شده اظهار کرد: این بافندگان که با دستمزد ناچیز  این آثار هنری را خلق کرده و در حفظ صنعت فرش دستباف نایین که به واقع به عنوان یکی از صنایع دستی اصیل این شهرستان با نام نایین در دنیا عجین گشته نقش اساسی دارند باید تحت پوشش بیمه قالی بافی قرار گیرند.

فرماندار شهرستان نایین افزود: اگر در این رابطه قوانین دست و پاگیر وجود داشته باشد می توان با حمایت‌ها و پیگیری آزاد نماینده مردم شهرستان در مجلس در مرکز و همچنین مجلس شورای اسلامی در این خصوص اقدام  کرد.

نصرتی خاطر نشان کرد: همچنین پیگیر اختصاص تسهیلات مناسب برای توسعه این کارگاه ها خواهیم بود؛ آنچه در صنعت فرش دستباف مهم است بازار فروش این تولیدات است که باید با بازاریابی مناسب و صادرات فرش دستباف نایین در توسعه این صنعت و هنر اصیل گام برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 1 =