صفحه اصلی » تولیدی » بارگذاری 18 اثر با موضوع دفاع مقدس در جشنواره محتوای الکترونیکی رشد

بارگذاری 18 اثر با موضوع دفاع مقدس در جشنواره محتوای الکترونیکی رشد

18 اثر با موضوع حماسه آفرینان، ایثارگران، نقش مردم و قصه‌های جنگ در دفاع مقدس از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان، در سامانه دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۱۳ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در راستای تحقق برنامه‌های سازمان جهت تولید وتأمین محتواهای آموزشی و تربیتی و اتصال آن‌ها به رمزینه سریع پاسخ، 18 اثر از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان تهیه و در سامانه دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شدند.

بنا بر این گزارش با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و ایجاد زمینه‌های مناسب برای شناسایی، ترغیب، پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی‌های معلمان، دانش‌آموزان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی و تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان در مجموع این 18 اثر بارگذاری شد.

این آثار به ترتیب شامل 13 اثر در بخش معلمان، چهار اثر دربخش دانش‌آموزان و یک  اثر توسط مؤسسات وشرکت‌های دانش بنیان در قالب‌های گرافیک، بازی تعاملی، اینفوگرافی، انیمیشن، فیلم، پادکست و موشن‌گرافی در دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و فنی وحرفه‌ای از استان‌های اصفهان، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد می‌باشند.

توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب در تولید و بهره برداری از مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی از جمله اهداف اصلی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در آموزش و تولید محتوای الکترونیکی توسط معلمان و دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 − چهار =