صفحه اصلی » سیاسی » بسیج به میدان های خطر می زند تا مردم در آرامش باشند/ هرکجا به حرف قرآن‌ و رهبری گوش دادیم پیروزیم

سردار مقوا ساز:

بسیج به میدان های خطر می زند تا مردم در آرامش باشند/ هرکجا به حرف قرآن‌ و رهبری گوش دادیم پیروزیم

سردار مقوا ساز اظهار کرد: بسیج متولد خطر است و باید به میدان های خطر بیاید تا مردم در آرامش باشند مثل دفاع مقدس.بسیجی برای هر نبردی اماده است چه نبرد فرهنگی، اجتماعی، چه نبرد در حوزه سلامت و چه نبرد در حوزه معیشت.این بسیجی که میگویم منظورم کسی نیست که کارت دارد بلکه منظورم کسی است که قلبش برای این نظام، انقلاب، رهبر، جامعه و رهبر بتپد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) در مراسم گرامیداشت شهید لندی و یادواره شهدای دفاع مقدس که عصر امروز در گلزار شهدای گمنام بهارستان برکزار شد با اشاره به اتفاقات دو سال کذشته گفت: در دو سال گذشته اتفاقاتی از جنس دفاع مقدس از جنس شهدا، ایثار گری ها، از جنس خستگی ناپذیری ها افتاده اسست.

سردار علی مقوا ساز با اشاره به مجموعه اقدامات مردم مومن، بسیجی و انقلابی شهر بهارستان تصریح کرد اولین اتفاق مهم در این مجموعه اقدامات زمانی بود که مقام معظم رهبری گفتند مردم کمک کنید، وضعیت اقتصادی بد شده است، کمک کنید مستضعفی نباشد و کسی از قلم نیفتد، بسته معیشتی جور کنید و به دست مستضعفان و فقرا برسانید در این زمان مردم کشور ما، خیرین، اصناف با این حرف رهبری به صحنه آمدند و همه متحد شدند و حتی کسانی که وضع مالی خوبی هم نداشتند هم کمک کردند و بدین گونه بسته های معیشتی جمع آوری شد.

وی افزود: زمانی که رهبر معظم انقلاب صحبتی می کنند و حرف ایشان روی زمین نمی نشیند باعث می شود اتفاق های خوبی بیفتد.

جانشین سپاه استان اصفهان ادامه داد: یعنی اگر امام و امت گره بخورند پیروزی برای ملت می آید.

سردار مقوا ساز با بیان این نکته که مردم ایران بسیار زیبا پای حرف رهبرشان ایستادند بیان کرد: این اتفاق بسیارخوبی بود که وقتی امام حرفی زدند همه به صحنه آمدند؛ در همین شهر بهارستان چندین بسته معیشتی جمع آوری شد و به دست افراد نیازمند رسید.
سردار مقوا ساز اظهار داشت: این شهیدان نمی گذارند حرف امام روی زمین بماند.چشمان آنها به چشمان رهبر گره می خورد، گوش هایشان به زبان رهبر گره میخورد. این شهیدان حرف امامشان به قلبشان نشست و آنقدر قوی عمل کردند که این آرامش امرروز ما را به وجود آوردند.جنس شهدا جنس ایثار، محبت، گذشت، و انفاق است. خانواده های شهدا از بچه های خود گذشتند در حالی که بچه هایشان تمام دارایی آنها بود.

سردار مقوا ساز با ذکر دو خاطره از خانواده شهدا ادامه داد: خیلی از شما قدیمی ها ننه علی را دیده بودید، وقتی علی به خواب مادرش آمد و گفت: مادر برو، من زجر می کشم که تو در این گرما و سرما سر قبر من هستی ولی ننه علی نرفت تا جایی که حضرت آقا براي ايشان نامه نوشتند و به او گفتند كه برود. و اينطوري ننه علي از قبر پسرش جدا شد.
جانشین سپاه صاحب الزمان عج اظهار کرد: شهدای گمنام بسیار عزیز هستند میخواهم بگویم که این اتفاق اول و این کمک مومنانه که شما رقم زدید از جنس محبت بود اینکه همه باهم باشیم، کنار هم و در یک مسیر باشیم، در یک جهت و یک سنگر باشیم، این کمر دشمن را می شکند.

جانشین سپاه استان بیان کرد: دشمن امروز نفس های آخر خود را می کشد و در این دو سال، در این تحریم ها، در این سختی ها و این ویروس کرونا دید که مردم ایران با هم متحدند. شهر بهارستان بسیار خوب عمل کرد و بافت شهر نسبت به بیست سال گذشته بسیار خوب شده است.

سردار مقواساز عنوان کرد:دومین اتفاق موقعی بود که حضرت اقا فرمودند: ای بسیجی ها و انقلابی ها، غیربسیجی ها و جوان ها در مساجد با محوریت علوم پزشکی کار غربالگری را انجام دهید. ماسک، دستکش درست کنید. ضدعفونی کنید، در شهر بهارستان، بچه ها خانه به خانه رفتند و بنده دیدم که اینها آپارتمان به آپارتمان رفتند و در تک تک خانه ها را زدند و عملیات غربالگری را انجام دادند. موقعی که همه در خطر بودند و قرا بود همه در خانه باشند و تلویزیون مدام تکرار می کرد که از خانه خارج نشوید خطرناک است.زمانی که قرار بود طرح غربالگری شروع شود تمام کشورهای خارجی و سازمان بهداشت جهانی می گفتند که غیرممکن است که این طرح انجام شود ولی ما به آنها گفتیم که در این کشور بچه هایی از جنس شهدا هستند و این طرح انجام می شود که این طرح هم انجام شد. هشتاد درصد مردم استان اصفهان غربالگری شدند. و به ویژه این شهر بهارستان که مسئولین دست به دست بسیج هستند.یک تیم کامل از اروپا به ایران امده تا ببیند که ایران که تحریم است و وضعیت بیمارستان ها و درمان اینگونه است چگونه توانسته به کرونا غلبه کند.

سردار مقوا ساز اظهار کرد: بسیج متولد خطر است و باید به میدان های خطر بیاید تا مردم در آرامش باشند مثل دفاع مقدس.بسیجی برای هر نبردی اماده است چه نبرد فرهنگی، اجتماعی، چه نبرد در حوزه سلامت و چه نبرد در حوزه معیشت.این بسیجی که میگویم منظورم کسی نیست که کارت دارد بلکه منظورم کسی است که قلبش برای این نظام، انقلاب، رهبر، جامعه و رهبر بتپد.

وی سومین اتفاق را نهضت تواصی خواند و گفت: همه دنیا می گفتند که مردم ایران ده یا پانزده درصد به پای صندوق رای می روند. که اینگونه نشد و مردم سینه به سینه ، محله به محله به هم گفتند که در انتخابات شرکت کنید. ما نظامی ها و بچه های امنیتی خبر داشتیم که دشمن چه نقشه های شومی برای این کشور داشت. مردم با حضور در صحنه مانع این نقشه ها شدند.یک روز صیهونیسم میخواسته که از نیل تا فرات کشور درست کند و همه ما برده او شویم و به ما بگوید که چه بپوشیم، چه بخوریم و چه کارکنیم. ما کجا بودیم و الان کجا هستیم؟

وی گفت: بنده چند ماه پیش همه مرزهای ایران را رفتم و ما اوج قدرت هستیم. هرجایی که ما به قرآن و حرف رهبر و احادیث گوش دادیم، پیشرفت کردیم و هرجایی خلاف قران و حرف رهبر عمل کردیم عقب رفتیم.

سردار مقوا ساز ادامه داد: جنس شهدا این بود که با اما خود گره خوردند و حرف قران را گوش دادند.

وی افزود: دشمن میخواست اسم دین را حذف کند ولی این شهدا، رهبر، خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان کاری کردند که ادیان الهی گسترش پیدا کند.کشوری که در عرض نود ساعت اشغال می شود، هشت سال مقاومت می کند و یک متر را از دست نمی دهد.دوباره می گویم جنس شهدا مسئولیت پذیری است و بی تفاوتی دشمن، مسئولیت پذیری است دشمن می خواهد ما بی تفاوت باشیم. ما مسئولیت پذیر باشیم انقلاب پیش می رود و رشد می کند .ما قدرت اول منطقه هستیم و قدرت اول جهان می شویم. پس بی تفاوتی نباید در ما ریشه کند. جنگ نرم راه دشمن شده است. اگر مسئولیت پذیر باشیم قطعا جنگ نرم را هم پیروز می شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − 1 =