صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » پیشتازی استان اصفهان در ژئوکد شدن نقشه ها در پروژه GNAF

پیشتازی استان اصفهان در ژئوکد شدن نقشه ها در پروژه GNAF

95 نقشه شهری از 110 شهر استان اصفهان طی پروژه ی GNAF، ژئوکد (کدگذاری جغرافیایی) شده است که از لحاظ حجم داده های کدگذاری شده رتبه اول در کشور را دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ - جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در نهمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک که با حضور عباس رضایی، استاندار اصفهان برگزار شد، موضوعات پیشرفت پروژه ی GNAF و الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه مورد بررسی قرار گرفت.

حمید باقری، مدیرکل پست استان اصفهان ضمن ارائه گزارش پیشرفت پروژه ی GNAF، گفت: 86 درصد شهرهای استان ژئوکد شده اند که با توجه به وسعت اصفهان و تعداد بالای شهرها، رتبه ی نسخت در کشور از لحاظ حجم کار انجام شده را داریم.

وی افزود: 94% در شهر گز، 95% در شاهین شهر و 94% در شهر گلپایگان، لینک کد پستی با کد هوشمند برقرار شده است و در دسترس عموم قرار گرفته است.

در ادامه جلسه نمایندگان بیمه سلامت و تامین اجتماعی استان: گزارشی از وضعیت دفترچه و نسخه های الکترونیکی در استان را ارائه نمودند و عدم همکاری بیمه های تکمیلی به سیستم الکترونیک، سیستم غیر واحدکدینگ برای پیدا کردن داروها، ضعف قانون¬گذاری در جذب مشارکت همه¬ی پزشکان و یکپارچه نبودن سامانه بیمه های سلامت تامین اجتماعی و نیروهای مسلح را از مهمترین چالش های این پروژه اعلام کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو + یازده =