صفحه اصلی » اقتصادی » شناسایی بیش از هزار مورد احتکار اصناف برخوار در ۴ سال گذشته

رئیس اتاق اصناف شهرستان خبرداد؛

شناسایی بیش از هزار مورد احتکار اصناف برخوار در ۴ سال گذشته

رئیس اتاق اصناف شهرستان برخوار با بیان اینکه بیش از ۴ هزار بازدید در طول ۴ سال گذشته از اصناف برخوار انجام شده، گفت: در این بازدید ها بیش از هزار مورد احتکار شناسایی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علی داوری رئیس اتاق اصناف شهرستان برخوار در آئین بزرگداشت هفته دفاع مقدس اصناف و بازاریان شهرستان گفت: با توجه به اینکه موج های مختلف کرونا باعث تعطیلی برخی صنوف می شد، اما کسبه ما کمترین حواشی را داشتند.

وی افزود: از زمان شیوع ویروس محنوس کرونا اصناف و بازاریان ما مانند سایر بسیجیان در مقابل این ویروس با اقدامات خاص خود در تلاش برای مهار ویروس بودند و هنوز هم هستند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان گفت: اصناف ما مظلومانه ایستادند و در این تعطیلی ها، حتی یک مورد اعتراض هم نداشتیم و به صورت کامل توجیه بودند.

داوری با بیان اینکه در طول چهار سال گذشته ۴ هزار و ۸۱۴ بازدید از صنوف داشته ایم، اظهار کرد: تعداد ۳ هزار و ۲۱۳ بازدید منجر به پلمپ واحدهای صنفی شده است.

وی ادامه داد: یک هزار و ۵۳ مورد احتکاری هم در این بازدیدها شناسایی شده که به مراجع قضایی ارجاع داده شده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان برخوار در پایان گفت: ماهیانه حدود ۱۲۰ شکایت مکتوب به اتاق اصناف شهرستان می آید که ۷۰ درصد آنها حل و فصل و ۳۰ درصد آن منجر به ارجاع قضایی می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده − یک =