صفحه اصلی » اجتماعی » اصحاب رسانه از سبزپوشان نیروی انظامی تجلیل کردند

اصحاب رسانه از سبزپوشان نیروی انظامی تجلیل کردند

برای اولین بار در مراسمی با دعوت اصحابه رسانه و به مناسبت هفته نیروی انتظامی اصحاب رسانه از فرمانده نیروی انتظامی و دیگر فرماندهای و کارکنان نیروی انتظامی تجلیل کردند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۸ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ برای اولین بار در مراسمی با دعوت اصحابه رسانه و به مناسبت هفته نیروی انتظامی اصحاب رسانه از فرمانده نیروی انتظامی و دیگر فرماندهای و کارکنان نیروی انتظامی تجلیل کردند.

در حاشیه این مراسم برخی از مدیران و خبرنگاران به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداخته و آن ها را با فرمانده نیروی انتظامی استان بیان کردند همچنین اصحاب رسانه پیشنهاداتی را در هر چه بهتر شدن تعامل بین پلیس و خبرنگاران مطرح کردند.

دعوت همه خبرنگاران و رسانه ها به نشست های نیروی انتظامی، تعامل بیشتر با خبرنگاران، ایجاد خبرنگاران تخصصی و کارگاه های تخصصی برای روایت اخبار پلیس؛ حضور خبرنگاران در عملیات ها برخی از  پیشنهادات اصحاب رسانه در این جلسه بود.

سرهنگ محمد رضا محمدی در حاشیه این مراسم در موردسوال یک خبرنگار اظهار کرد: برخورد با خودرو های که تعییر ارتفاع داشته به صورت جدی دنبال می شود و  بیش از ۷۰ دستگاه توقیف سیستمی شده و ۳۷ دستگاه توقیف فیزکی شده است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان در مورد لزوم ثبت سند در دفترخانه ثبت اسناد گفت: سند پلیس سند رسمی است و نیاز به ثبت در دفترخانه ها ندارد و ضرورتی برای ثبت سند خودرو بعد از تعویض پلاک وجود ندارد؛ جدیدا قرار شده است این موضوع در مجلس بررسی شود

در پایان این مراسم نیز از فرماندهی و دیگر کارکنان نیروی انتظامی توسط اصحاب رسانه تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + یک =