صفحه اصلی » سیاسی » دشمن باید ما را در لباس جهاد ببیند تا عقب بنشیند

جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان:

دشمن باید ما را در لباس جهاد ببیند تا عقب بنشیند

جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه همه ما باید شهید چمران باشیم و دانشگاه‌های ما نیز شهید چمران تربیت کند گفت: برای شهید چمران شدن باید جهاد کرد؛ دویدن و خستگی‌ناپذیر بودن راه دیگر است، دشمن باید ما را در لباس جهاد ببیند تا عقب بنشیند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ چهاردهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان با روایتگری عبدالمحمود محمودی برگزار شد، در این مراسم از تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز تقدیر و تشکر شد؛ سردار علی مقواساز در این مراسم با با بیان اینکه راز شناسایی نشدن برخی از این شهدا این است که خودشان خواستند گمنام باقی بمانند، گفت: این شهدا خیلی راه باز می‌کنند، خدا دید که شما جوانان برای شهدا کار می‌کنید، مهمانان را هم خودش به این مجلس کشاند.

جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه اتفاقاتی در این سال‌ها رخ داده که بسیار عظیم و مهم بوده است، افزود: در اولین مورد رهبر معظم انقلاب به ما گفتند که مردم شرایط سختی دارند، همه بیایید کمک کنید و کمک مومنانه و مواسات را راه بیاندازید؛ دیدید که چقدر زیبا همه ملت به میدان آمدند و مردم به امر ولی جامه عمل نشاندند و نگذاشتند حرف رهبرشان روی زمین بماند و خداوند هم نصرت خودش را رساند.

مقواساز بیان کرد: خداوند دارد ما را با این عملیات‌ها آماده می‌کند؛ در عملیات مواسات دانشجویان، گفتند ما همان جوانان زمان دفاع مقدس هستیم و به خوبی انجام وظیفه کردند.

علی مقواساز ادامه داد: در مورد دوم هم بحث کمک‌ها در امور کرونا بود؛ در زمان کرونا عملیات دیگری داشتیم که جوانان ما در اوج خطر به خط زدند و به مقابله با کرونا رفتند، خداوند دید که این جوانان به آتش زدند و راه را باز کرد؛ همانطور که بزرگترین دارایی شهدا جان‌شان بود که اهدا کردند، امروز هم جوانان ما از جان خود گذشتند.

جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان تصریح کرد: جهاد سوم آن بود که رهبرمان امر داد که به دشمن نشان دهیم اینکه می‌گویند مردم برای رأی دادن به صحنه نمی‌آیند درست نیست و در جبهه تواصی قدم بردارید؛ خیلی از جوانان بودند که لباس رزم در حوزه جنگ نرم پوشیدند و در قامت یک شهید به دفاع از کشورشان پرداختند و سینه به سینه در میان مردم به روشنگری پرداختند و همه نقشه‌های دشمن را نقش برآب کردند.

وی با اشاره به اینکه باید آماده جهادهای بعدی باشیم، گفت: همه ما باید شهید چمران باشیم و دانشگاه‌های ما نیز شهید چمران تربیت کند، برای رسیدن به شخصیت شهید چمران باید قوی شد، تک تک ما باید قوی شویم تا کمر دشمن را بشکنیم.

مقواساز عنوان کرد: قرار است برای امام زمان(عج) سربازی کنیم، باید هر چقدر که می‌توانیم وقت گذاریم و هیچ لحظه‌ای را از دست ندهیم تا شهدا و امام‌مان به ما افتخار کنند.

جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: راه دیگر چمران شدن، تقوا است؛ تقوا و تخصص چمران را رشد داد و به هدف رساند، کار دیگر جهاد است؛، دویدن و خستگی‌ناپذیر بودن راه دیگر است، دشمن باید ما را در لباس جهاد ببیند تا عقب بنشیند.

مقواساز گفت: پرونده شهید باب‌الخانی را خواندم و اگر نمی‌دانستم او چه کسی است فکر می‌کردم با چنین پرونده‌ای یک دانشمند بزرگ است و اگر بود در آینده بسیار تخصصش به کار می‌آمد اما بعضی‌ را خدا خودش می‌خرد و به سوی خودش فرا می‌خواند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × یک =