صفحه اصلی » اقتصادی » کاهش 24 ساعتی مدت سیر در خط مستقیم پستی اصفهان

مدیر کل پست استان اصفهان خبر داد؛

کاهش 24 ساعتی مدت سیر در خط مستقیم پستی اصفهان

با افتتاح خط مبادله مستقیم پستی اصفهان – اراک و اراک- خرم آباد، مدت سیر مرسولات پستی به مقصد اصفهان و بالعکس 24 ساعت کاهش یافت.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید باقری، با تاکید بر توسعه خدمات پستی بر مبنای اصل مشتری مداری، گفت: در تلاشیم با افزایش هاب های پستی شاهد افزایش ترافیک مرسولات پستی و رضایتمندی مشتریان باشیم.

مدیر کل پست استان اصفهان با اشاره به شرایط بحرانی جامعه و نیاز بیشتر مردم به خدمات پستی از استمرار سرعت بخشی به  اصلاح فرایندها خبر داد و افزود: راه اندازی خطوط مستقیم پستی به منظور تحقق بیشتر مولفه های سرعت، دقت و امنیت به عنوان مهمترین ارکان شبکه پستی یکی از اقداماتی است که در دستور کار شبکه پستی قرار گرفته و همراه با تغییرات بنیادی در سایر بخش ها، درسطح کشور در حال انجام است.

وی افزود: با توجه به اینکه اصفهان هاب پستی منطقه مرکزی کشور است که این اتفاق در کاهش سیر مرسولات نقاط مختلف کشور نقش بسزایی خواهد داشت.

مدیر کل پست استان اصفهان در خصوص راه اندازی خط مستقیم اراک به اصفهان، اظهار کرد: خط مستقیم مبادله پستی اراک  به اصفهان  و بالعکس، با هدف تسریع در وصول و ایصال محمولات پستی و کاهش مدت سیر مرسولات  به مقصد اصفهان و بالعکس با کاهش ۲۴ساعتی مدت زمان سیر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

18 + 18 =