صفحه اصلی » سیاسی » فیروزی: ایران در برابر نقض امنیت کوتاه نخواهد آمد/ سیاست ورزی عاقلانه دولت در مقابل رفتار کودکانه آذربایجان

فیروزی: ایران در برابر نقض امنیت کوتاه نخواهد آمد/ سیاست ورزی عاقلانه دولت در مقابل رفتار کودکانه آذربایجان

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا جمهوری اسلامی ایران با کسانی که بخواهند امنیت ما را خدشه دار کنند کنار نخواهد امد و برخورد خواهد کرد، هدف رزمایش نشان دادن اقتدار بود و به طرف مقابل بفهماند که ایران به سختی از مرزهای خود دفاع خواهد کرد و هیچ گونه تعدی را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۴

رحمت الله فیروزی بادی در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به مواضع اخیر برخی مقامات آذربایجان گفت: در مورد دشمنان جمهوری اسلامی باید کلیت مطلب را بگویم که نمی خواهند ایران آرام باشد و از هر طرف که بتوانند به ایران ضربه می زنند.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به هر حال صهیونیست ها و عوامل آن‌ها در اطراف هستند و یک مسائلی را از آن استفاده کرده و دنبال یکسری ماجراجویی هایی هستند، این ها هم بخشی از توطئه های جاسوسی مستکبران و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران است، لذا جمهوری اسلامی در صدد آن نیست که با همسایگان و یا کسانی‌که با مردم آن‌ها دوست هستند تنش ایجاد کنند.

وی افزود:قطعا ایران سیاست آرامی خواهد داشت که البته سیاست دفاعی را پیش خواهد کرفت که اگر این ها بخواهند ورودی پیدا بکنند و یا مزاحمتی ایجاد شود، قطعا جمهوری اسلامی جبران خواهد کرد و سرزمین آنها را مورد هجوم قرار خواهد داد، به هرحال ما امیدوار هستیم که این تنش‌هایی که یک عده ایجاد کرده اند تمام بشود ، ملت ها با توجه قواعد بین المللی زندگی آسوده ای داشته باشند.

فیروزی اظهار داشت: جمهوری اسلامی سیاست خوبی در قبال اقدامات آذربایجان اتخاذ کرد  که سیاست دولت ایران مبتنی بر عقلانیت و ارامش است، البته در کنار آن مقتدرانه هشدارها نیز داده شده است، به نظر بنده سیاست دولت درست بوده است و سیاست های بیان شده بر اساس عقل و منطق است.

وی در پایان تاکید کرد: قطعا جمهوری اسلامی ایران با کسانی که بخواهند امنیت ما را خدشه دار کنند کنار نخواهد امد و برخورد خواهد کرد، هدف رزمایش نشان دادن اقتدار بود و به طرف مقابل بفهماند که به سختی از مرزهای خود دفاع خواهد کرد و هیچ گونه تعدی را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − چهار =