صفحه اصلی » ورزشی » یزدانی: آنالیز کشتی با دیوید تیلور را کاملاً اجرا کردم/ تاکتیک خاصی برای مبارزه با حریف آمریکایی درنظر گرفته بودیم

یزدانی: آنالیز کشتی با دیوید تیلور را کاملاً اجرا کردم/ تاکتیک خاصی برای مبارزه با حریف آمریکایی درنظر گرفته بودیم

قهرمان کشتی جهان و المپیک گفت: سعی کردم نکات مطرح شده را روی تشک مرحله به مرحله اجرا بگذارم و خوشبختانه تمرینات و آنالیزی که داشتیم منجر به پیروزی شد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۵

به گزارش صاحب نیوز و و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن یزدانی درباره تاکتیک اتخاذ شده و نحوه پیروزی مقابل تیلور آمریکایی اظهار داشت: در این خصوص باید از مجموعه‌ای که دست به دست هم دادند تا این موفقیت حاصل شود، تشکر کنم. پژمان درست‌کار، علی‌رضا دبیر، اعضای کادرفنی و همچنین آنالیزور تیم‌ملی دست به دست هم دادند و تاکتیکی را برای مقابله با تیلور در نظر گرفتند که سعی کردم نکات مطرح شده را روی تشک مرحله به مرحله اجرا بگذارم و خوشبختانه تمرینات و آنالیزی که داشتیم منجر به پیروزی شد.

یزدانی در ادامه عنوان داشت: خدا را شاکرم که توانستم بعد از چند باخت به کمک خداوند و دعای خیر مردم مقابل دیوید تیلور آمریکایی به برتری برسم.

قهرمان جهان و المپیک در پایان گفت: جا دارد از همه عزیزانی که در این راه کمک کردند از جمله پدر و مادر، دوستانم و مربیان تیم‌ملی در همه رده‌های سنی که من افتخار شاگردی تمام آن‌ها را داشتم و همچنین از پژمان درست‌کار که زحمات زیادی کشید، تشکر کنم و امیدوارم ملی‌پوشان توانسته باشند جواب زحمت‌های پژمان درست‌کار و فدراسیون کشتی را داده باشند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

6 + هجده =

پیشنهاد سردبیر