صفحه اصلی » اجتماعی » 23حلقه چاه غیرمجاز در کاشان پرو مسدود شد

مدیر منابع آب شهرستان کاشان:

23حلقه چاه غیرمجاز در کاشان پرو مسدود شد

مدیر منابع آب شهرستان کاشان گفت: 23 حلقه چاه غیرمجاز در سال جاری در این شهرستان پر و مسلوب المنفعه شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا نرجسیان، مدیر منابع آب شهرستان کاشان، با بیان اینکه چاه‌های غیرمجاز شناسایی شده در بخش خدمات و کشاورزی بوده است، اظهار کرد: تا کنون 61 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان کاشان پر و مسدود المنفعه شده است.

وی از نصب 55 دستگاه کنتور حجمی هوشمند در سال 1399و شش ماهه اول سال 1400خبر داد و گفت: تا کنون 434 دستگاه کنتور  هوشمند آب برروی چاه های این شهرستان نصب شده است که برنامه نصب کنتورهای هوشمندحجمی همچنان ادامه دارد.

مدیر منابع آب شهرستان کاشان بیان کرد: درخصوص رودخانه های کاشان درسال 1399و1400 آزادسازی سراسری رودخانه جاده قمصر.لتحر به طول ۴کیلومتر و به مساحت یکصد وبیست هزار متر مربع انجام شده است.

نرجسیان با اشاره به عملیات نقشه برداری رودخانه مشهد اردهال به طول 10 کیلومتر، افزود: ۲کیلومتر از رودخانه اردهال دارای طرح ساماندهی بوده و 300 متر آن لایروبی شده است.

وی اضافه کرد: ۲۰ کیلومتر از رودخانه های کاشان میله گذاری و دیواره چینی رودخانه مرق به طول ۸۰۰متر انجام شد و یک کیلومتر از رودخانه سوک چم کاشان نیز لایروبی شد.

مدیر منابع آب شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: شهروندان کاشانی در صورت مشاهده چاه های غیرمجاز و سایر تخلفات در حوزه منابع آب می توانند گزارش های خود را به سامانه تلفنی حفاظت منابع آب به شماره  ۳۸۴۸ به صورت شبانه روزی گزارش کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 17 =