صفحه اصلی » اجتماعی » هوا در استان اصفهان 2 تا 4 درجه سردتر می شود/دمای بوئین میان دشت به صفرد درجه می رسد

هوا در استان اصفهان 2 تا 4 درجه سردتر می شود/دمای بوئین میان دشت به صفرد درجه می رسد

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: گرم ترین نقطه استان، اصفهان با دمای ٢٧ درجه و خنک ترین نقطه استان بوئین میاندشت فردا با دمای صفر درجه گزارش شده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرارجوی نسبتاًپایدار تا اواسط هفته بر روی استان است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف تا قسمتی ابری، در بعدازظهر وزش باد و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه از فردا با گذر موج ضعیف در مناطق غربی شاهد افزایش ابر خواهیم بود، بیان کرد: غبار صبحگاهی در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی منجر به کاهش دید و کیفیت هوا در ساعات اولیه روز می شود.

وی افزود: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۲تا ۴ درجه کاهش خواهد داشت؛ حداکثر دمای امروز اصفهان ٢٧ درجه و کمینه فردا ١٠ درجه پیش بینی می شود.

ابراهیم هنرمند با بیان اینکه تا آخر این هفته بارش باران نخواهیم داشت، اذعان کرد: گرم ترین نقطه استان، اصفهان با دمای ٢٧ درجه و خنک ترین نقطه استان بوئین میاندشت فردا با دمای صفر درجه گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو + چهار =

پیشنهاد سردبیر