صفحه اصلی » اقتصادی » سیب درختی ارزان تر از سال قبل/ تب و تاب قیمت هویج در حال فروکش کردن

سیب درختی ارزان تر از سال قبل/ تب و تاب قیمت هویج در حال فروکش کردن

قیمت هویج همچنان در حال کاهش است و رفته رفته در نزدیکی 10 هزار تومان در بازار قابل خرید است؛ انچه در بازار میوه های فصل نیز جالب توجه است عرضه سیب های باکیفیت اما فروش آن حتی با قیمت های پایین تر از سال گذشته است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ امروز شنبه ١٧ مهرماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه ها آخرین قیمت ها در بازار را بررسی کرده است.

در بازار میوه موز هندی کیلویی ٢٩ هزار تومان، لیموترش ریزه ١۰ تا ١۵ هزار تومان، انگور سیاه ١٠ تا 15هزار تومان، انجیر سیاه ١۵ تا ٢۵ هزار تومان و خربزه مشهدی کیلویی ۵ تا ١١ هزار و ۵۰۰ تومان شلیل از16تا ٢٩ تومان در بازار عرضه می شود.

انواع پرتقال جنوب از ٩ تا ١۵ هزار تومان، نارنگی از هفت هزارو ۵۰۰ تا ١۵ هزار تومان، هلو و هلو انجیری 13 تا 18 هزار تومان و انگور عسگری از شش هزار و ۵٠٠ تا 15 هزار و ۵۰۰ تومان، انواع خرما ١١ تا ۴٠ هزار تومان و لیمو شیرین از هفت هزار و ۵۰۰ تا ١۵ هزار تومان تومان قیمت خورده است.

پیاز زرد سه هزار و ۵۰۰ تا شش هزار تومان، سیب زمینی کیلویی نیز سه هزار و ۵۰۰ تا 5 هزار تومان، هویج ٨ تا ١٣ هزار تومان، قارچ از ٢٨ هزار و ۵٠٠ تا ۵٢ هزار تومان، همچنین سبزی خوردن کیلویی ٧ هزار تومان و گل کلم نیز چهار تا هشت هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.

در این بازار گوجه بوته ای از پنج هزار و ۵۰۰ تا هشت هزار تومان، بادمجان قلمی و دلمه ای از پنج هزار و ۵٠٠ تا هشت هزار تومان، فلفل دلمه ای سبز نیز از شش هزار و ۵۰۰ تا ١۶ هزار تومان، کلم بروکلی شش هزار و ۵۰۰ تا ١٠ هزار و ۵۰۰ تومان، لوبیا سبز ٨ تا ١٣ هزار تومان و شلغم چهار تا شش هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورده است.

قیمت هویج همچنان در حال کاهش است و رفته رفته در نزدیکی 10 هزار تومان در بازار قابل خرید است؛ انچه در بازار میوه های فصل نیز جالب توجه است عرضه سیب های باکیفیت اما فروش آن حتی با قیمت های پایین تر از سال گذشته است.

همچنین هندوانه در بازار در حالی که عرضه ان به شدت کاهش پیدا کرده است اما با قیمتی بین 2 هزار و 500 تا 5 هزار تومان به فروش می رسد

*قیمت ها در بازار ماهی

بازار ماهی و میگو ماهی قزل آلا از ٨٠ تا ٩٠ هزار تومان، ماهی آزاد از ٢٢ هزارو ۵٠٠ تا ٣٠ هزار و ۵۰۰ تومان در دسترس مشتریان قرار دارد، ماهی شوریده پاکستانی از ١٠١ تا ١٣٠ هزار تومان، شوریده صید روز از ١۴۵ تا ١٧٠ هزار تومان و ماهی سرخو چمن از ١١٢ تا ١٢٣ هزار تومان و سرخو سلطان از ۴٠ تا ۴۵ هزار تومان در بازار عرضه می شود. ماهی شیر از ١٣۵ تا ١۶٠ هزار تومان و ماهی چیلا از ٣٠ هزار و ۵٠٠ تا ٣۶ هزار تومان، همچنین ماهی کفشک از ١١٢ تا ١٢٣ هزار تومان، ماهی لب شتری از کیلویی ٩٠ تا ١٠١ هزار تومان و ماهی عروس از ٢٨ تا ۴٠ هزار تومان به فروش می رسد. در این بازار، ماهی حلوا بندری از ۴۵ تا ۵۶ هزار تومان و حلوا تپلی از ٢٨ تا ٣٧ هزار تومان، میگو سرتیز از ۶٨ تا ٧٣ هزار تومان و شاه میگو از ٣٣۶ تا ٣۵٨ هزار و ۵٠٠ تومان در دسترس مشتریان قرار دارد.

انتظار می رود با توجه به اینکه ماهی های گرم آبی در آستانه ورود به بازار هستند و یا وارد شدندو همچنین بسیاری از تولید کنندگان و پرورشدهندگان خود را برای پرورش 6 ماهه دوم سال آماده می کنند بازار ماهی با تکاپو خاصی در این روزها رو به رو باشد و قیمت ها نیز با توجه به عرضه افزایشی نباشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 − دو =