صفحه اصلی » ورزشی » دومین روز مسابقات هندبال نوجوانان کشور در اصفهان

دومین روز مسابقات هندبال نوجوانان کشور در اصفهان

مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور امروز نیز به میزبانی شهر گنبدهای فیروزه ای پیگیری شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور صبح روز جمعه شانزدهم مهرماه ۱۴۰۰ با حضور ۱۵ تیم در چهار گروه به میزبانی شهر گنبدهای فیروزه ای در دو سالن شهید بهشتی و شهید سجادی آغاز شد و امروز شنبه 17 مهرماه ادامه یافت که نتایج به شرح ذیل است:
روز جمعه 16 مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت 10 صبح: شهید شاملی کازرون 37 – رهنان اصفهان 21
ساعت 12 ظهر: فرازبام خائیز دهدشت 51 – مهرپویان شهرکرد 22
ساعت 14 ظهر: آکادمی اندیشه شهرکرد 26 – نجف آباد 34
سالن شهید سجادی:
ساعت 11 صبح: شهید چمران لارستان 20 – ایزی پایپ کاشان 35
ساعت 13 بعدازظهر: ذوب آهن اصفهان 31 – فولاد مبارکه سپاهان ب 20
ساعت 15 بعدازظهر: فلاورجان 25 – شیراز 21
ساعت 17 بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف 38- ولیعصر کرمان 12
روز شنبه 17 مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت 9 صبح: نجف آباد 28 – ایزی پایپ کاشان 23
ساعت 11 صبح: شهید چمران لارستان21 -آکادمی اندیشه شهرکرد 26
ساعت 13 بعدازظهر: شهید شاملی کازرون 34- مهرپویان شهرکرد20
سالن شهید سجادی:
ساعت 9 صبح: پارس شهرکرد 34 – فولاد مبارکه سپاهان ب 22
ساعت 11 صبح: رهنان اصفهان 23 – فرازبام خائیز دهدشت 44
ساعت 13 بعدازظهر: شیراز31 – ولیعصر کرمان 13
ساعت 15 بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف 35 – فلاورجان 23
شهید بهشتی:
ساعت 9 صبح: مهرپویان شهرکرد – رهنان اصفهان
ساعت 11 صبح: نجف آباد – شهید چمران لارستان
ساعت 13 بعدازظهر: ایزی پایپ کاشان- آکادمی اندیشه شهرکرد
سالن شهید سجادی:
ساعت 10 صبح: فولاد مبارکه سپاهان ب – ذوب آهن اصفهان
ساعت 12 ظهر: فلاورجان – ولیعصر کرمان
ساعت 14 بعدازظهر: فرازبام خائیز دهدشت – شهید شاملی کازرون
ساعت 16 بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف – شیراز

روز دوشنبه 19 مهرماه:
22- اول گروه A – دوم گروه D
23- دوم گروه A – اول گروه D
24-اول گروه B – دوم گروه C
25- دوم گروه B – اول گروه C

روز سه شنبه 20 مهرماه:
26- برنده بازی 22 با برنده بازی 25
27- برنده بازی 23 با برنده بازی 24

روز چهارشنبه 21 مهرماه: (سالن سجادی)
رده بندی ساعت 9 صبح: بازنده بازی 26 با بازنده بازی 27
فینال ساعت 11 صبح: برنده بازی 26 با برنده بازی 27

گروه A : شهید شاملی کازرون، فرازبام خائیز دهدشت، مهرپویان شهرکرد و رهنان اصفهان
گروه B: نجف آباد، شهید چمران لارستان، ایزی پایپ کاشان و آکادمی اندیشه شهرکرد
گروه C : پارس شهرکرد، ذوب آهن اصفهان و فولادمبارکه سپاهان ب
گروه D : ولیعصر کرمان، فلاورجان، شیراز و فولاد مبارکه سپاهان الف

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 3 =