صفحه اصلی » ورزشی » صعود 4 تیم استان اصفهان به مرحله یک‌چهارم نهایی هندبال نوجوانان کشور

صعود 4 تیم استان اصفهان به مرحله یک‌چهارم نهایی هندبال نوجوانان کشور

تیم‌های هندبال نوجوانان فولاد مبارکه سپاهان، ذوب‌آهن، فلاورجان و نجف‌آباد به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور صعود کردند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مرحله گروهی مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور روز یکشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ به پایان رسید و تیم های فولادمبارکه سپاهان، ذوب آهن، فلاورجان و نجف آباد به عنوان نمایندگان استان اصفهان و با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کردند که امروز برای صعود به مرحله نیمه نهایی به مصاف حریفان می روند:

روز دوشنبه ۱۹ مهرماه مرحله یک چهارم نهایی (سالن شهید سجادی):
۲۲-ساعت ۱۲ بعدازظهر – فرازبام خائیز دهدشت – فلاورجان
۲۳-ساعت ۱۴بعدازظهر-شهید شاملی کازرون- فولادمبارکه سپاهان الف
۲۴-ساعت ۱۶ بعدازظهر – نجف آباد – پارس شهرکرد
۲۵-ساعت ۱۸ بعدازظهر – آکادمی اندیشه شهرکرد – ذوب آهن اصفهان

روز سه شنبه ۲۰ مهرماه مرحله نیمه نهایی (سالن شهید سجادی):
۲۶- برنده بازی ۲۲ با برنده بازی ۲۵
۲۷- برنده بازی ۲۳ با برنده بازی ۲۴

روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه: (سالن سجادی)
رده بندی ساعت ۹ صبح: بازنده بازی ۲۶ با بازنده بازی ۲۷
فینال ساعت ۱۱ صبح: برنده بازی ۲۶ با برنده بازی ۲۷

نتایج روزهای گذشته:
روز جمعه ۱۶ مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت ۱۰ صبح: شهید شاملی کازرون ۳۷ – رهنان اصفهان ۲۱
ساعت ۱۲ ظهر: فرازبام خائیز دهدشت ۵۱ – مهرپویان شهرکرد ۲۲
ساعت ۱۴ ظهر: آکادمی اندیشه شهرکرد ۲۶ – نجف آباد ۳۴

سالن شهید سجادی:
ساعت ۱۱ صبح: شهید چمران لارستان ۲۰ – ایزی پایپ کاشان ۳۵
ساعت۱۳بعدازظهر:ذوب آهن اصفهان ۳۱ – فولادمبارکه سپاهان ب۲۰
ساعت ۱۵ بعدازظهر: فلاورجان ۲۵ – شیراز ۲۱
ساعت ۱۷ بعدازظهر: فولادمبارکه سپاهان الف ۳۸- ولیعصرکرمان ۱۲

روز شنبه ۱۷ مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت ۹ صبح: نجف آباد ۲۸ – ایزی پایپ کاشان ۲۳
ساعت ۱۱ صبح: شهید چمران لارستان۲۱ -آکادمی اندیشه شهرکرد ۲۶
ساعت ۱۳ بعدازظهر: شهید شاملی کازرون ۳۴- مهرپویان شهرکرد۲۰

سالن شهید سجادی:
ساعت ۹ صبح: پارس شهرکرد ۳۴ – فولاد مبارکه سپاهان ب ۲۲
ساعت ۱۱ صبح: رهنان اصفهان ۲۳ – فرازبام خائیز دهدشت ۴۴
ساعت ۱۳ بعدازظهر: شیراز۳۱ – ولیعصر کرمان ۱۳
ساعت ۱۵ بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف ۳۵ – فلاورجان ۲۳

روز یکشنبه ۱۸ مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت ۹ صبح: مهرپویان شهرکرد ۱۴ – رهنان اصفهان ۱۸
ساعت ۱۱ صبح: نجف آباد ۲۴ – شهید چمران لارستان ۲۳
ساعت ۱۳ بعدازظهر: ایزی پایپ کاشان ۲۴-آکادمی اندیشه شهرکرد ۲۸

سالن شهید سجادی:
ساعت ۱۰ صبح: فولاد مبارکه سپاهان ب ۲۰ – ذوب آهن اصفهان ۳۱
ساعت ۱۲ ظهر: فلاورجان ۲۷ – ولیعصر کرمان ۲۴
ساعت ۱۴ بعدازظهر:فرازبام خائیزدهدشت۲۹–شهیدشاملی کازرون ۲۲
ساعت ۱۶ بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف ۳۳– شیراز ۲۸

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 3 =