صفحه اصلی » اجتماعی » بدقولی علوم پزشکی اصفهان برای کمک به ساخت مرکز غربالگری شهرضا

فرماندار شهرضا:

بدقولی علوم پزشکی اصفهان برای کمک به ساخت مرکز غربالگری شهرضا

فرماندار شهرضا با بیان اینکه برای ساخت مرکز غربالگری سرطان بیمارستان امیرالمومنین خیر درخواست نقشه کرده است،گفت: دانشگاه علوم پزشکی در این میان بدقولی کرد و نقشه را تحویل نداد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ ناصر اسدی با بیان اینکه آغاز کرونا همزمان با انتخابات مجلس در سال ۹۸ بود، اظهار داشت: کرونا یک بیماری مرموز و ناشناخته بود و در آن زمان هیچکس اطلاعاتی درباره آن نداشت و وحشت فوق‌العاده‌ای در کشور حاکم شده بود.

وی با اشاره به کمبود ماسک در آن زمان افزود: کارگاه‌های ماسک بسیاری در شهرضا راه‌اندازی کردیم و خیران در بخش‌های مختلفی کمک کردند؛ مجمع خیران در این میان مرکز کمک خیران بود و کمک‌ها را هدایت می‌کرد.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه در پیک دوم کرونا شهرضا در جذب کمک‌های مردمی، دومین شهر استان در بخش کمک خیران بود، گفت: در این مدت فشارهای بسیاری به مجمع خیران و کادر سلامت وارد آمد، اما خیران در پشت سر گذاشتن موج پنجم به ما بسیار کمک کردند.

وی بیان کرد: در این پیک با ۱۶۸ نفر بستری رکورد آمار بستری را زدیم و حتی بیمارستان صاحب‌الزمان در مدار آمد و کمبود نیرو خود را نشان داد.

بدقولی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اسدی با بیان اینکه برای ساخت مرکز غربالگری سرطان بیمارستان امیرالمومنین خیر درخواست نقشه کرده است، عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در این میان بدقولی کرد و نقشه را تحویل نداد.

فرماندار شهرستان شهرضا با بیان اینکه باید اعتماد خیران را جلب کرد، اضافه کرد: ساخت بیمارستان امیرالمؤمنین با کمک پنج میلیارد تومانی مردم شهرضا آغاز شد، این شهرستان در استان در کمک خیران سرآمد است و باید این ویژگی را حفظ کرد.

وی اضافه کرد: ادامه ایجاد مرکز غربالگری سرطان در بیمارستان امیرالمومنین شهرضا باید با نظر و همفکری مجمع خیران سلامت شهرضا باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 + 10 =