صفحه اصلی » اجتماعی » هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است

هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

تاریخ انتشار: ۰۷:۴۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوا در این شهر با قرار گرفتن روی شاخص ۹۱ در وضعیت سالم ثبت شده بود.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های استانداری با شاخص ۱۵۸، احمدآباد ۱۶۲، پروین ۱۷۳، میرزاطاهر ۱۷۳، جی ۱۶۹، فرشادی ۱۴۷، باهنر ۱۴۶، فیض ۱۴۱، کاوه ۱۳۱، انقلاب ۱۱۳، رودکی ۱۱۰، خرازی ۱۰۸ وزرشگاه میثاق ۱۰۳، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باغ غدیر، دانشگاه، خواجو فعال نیست، همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های مبارکه با شاخص ۶۹، رهنان ۷۱ در وضعیت سالم قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۵۱ در وضعیت سالم و سجزی با قرار گرفتن روی ۵۴ در وضعیت سالم قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده + هجده =