صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مشکل اصلی اصفهان، مسئله آب است/ همه باید از استاندار جوان حمایت کنند

مشکل اصلی اصفهان، مسئله آب است/ همه باید از استاندار جوان حمایت کنند

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه مشکل مهم اصفهان، مسئله آب است؛ بیان کرد: اگر مشکل آب حل شود مردم اصفهان مشکل دیگری ندارند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار اصفهان اظهار کرد: از سه سال فعالیتی که استاندار رضایی داشت دو سال آن در کرونا بود و سختی هایی به این وسیله ایجاد شد که با توجه به این شرایط و در حد توان، اقدامات خوبی شد.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه مشکل مهم اصفهان، مسئله آب است؛ بیان کرد: اگر مشکل آب حل شود مردم اصفهان مشکل دیگری ندارند.

وی افزود: حل این مشکل کار استاندار و فرماندار نبوده و باید از بالادست تصمیم گرفته شود و فهمانده شود که آب مانند نفت مال همه است و باید مسئولان تصمیم گرفته و هر کس و هر شهر سهم خود را ببرد.

طباطبایی گفت: مسئولان باید به این نکته توجه داشته باشند که این رودخانه تا یک وقتی به درد اصفهان می خورد و اکنون باید آب آورده و فکر اساسی کنند چرا که جمعیتمان با جمعیت زمان شیخ بهایی قابل قیاس نبوده و افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: دست و پا زدن استاندارها در این زمینه نیز به جایی نرسیده است، حال که استاندار جوان انتخاب شده باید حمایت شوند و مسئولان و مردم دست در دست هم دهند؛ بهترین وحدت، اتحاد بین مسئولان و مردم اصفهان است.

امام جمعه اصفهان اذعان کرد: اصفهان را به عنوان یک استان معمولی حساب نکنید اصفهان یک دهم کشور است و در همه جهات مانند شهید و مجروح دادن یک دهم و برای مالیات و درآمد بالاتر از یک دهم کشور است.

آیت الله طباطبایی بیان داشت: دولت های قبل توجه داشتند و کاری نکردند که امیدوارم در این دولت که به نوعی دولت امید است با کمک همه مردم و مسئولان این امید باشد که اگر مردان کار سر کار باشند می توانند کشور را اداره کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 3 =

پیشنهاد سردبیر