صفحه اصلی » سیاسی » شفافیت مالی و اولویت بندی پروژه ها در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد

فرماندار شهرستان نایین

شفافیت مالی و اولویت بندی پروژه ها در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد

فرماندار شهرستان نایین گفت: ایجاد درآمد پایدار، شفافیت مالی، اولویت بندی پروژه ها و پرهیز از حیف و میل بیت المال باید در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابایی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار کردند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید و عنوان کرد: امیدوارم شهرداران جدید با شفافیت و انضباط مالی و ارائه گزارش وضعیت مالی در بازه های زمانی مشخص به افکار عمومی، اعتماد شهروندان را به این مجموعه جلب نموده و شهروندان را در جهت همراهی و همکاری با شهرداری ترغیب نمایند.

وی همچنین اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها و توجه به بافت های تاریخی شهرهای نایین و بافران در راستای احیای این مناطق به عنوان گنجینه ای فرهنگی و تاریخی که می تواند محل درآمد پایدار برای شهرداری‌ها باشد، نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

نصرتی در ادامه افزود: استفاده ازنیروهای متخصص و کارآمد، مدیریت هزینه ها و اولویت بندی پروژه ها باید مد نظر مدیران شهری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین خاطرنشان کرد: پرهیز از سیاست زدگی و خود رأیی و حیف و میل بیت المال و در مقابل رعایت قوانین و مقررات شهرداری‌ها، احترام به نظرات کارشناسی، مشورت با افراد متخصص و متعهد، شفافیت مالی و تعامل با اعضای محترم شورای شهر و کلیه مسئولین شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات شهرداریها باشد.

وی در پایان تاکید کرد: کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین باید با استفاده از تمام ظرفیت های خود شهرداری ها را همراهی نمایند و در این راستا فرمانداری نیز ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و انجام وظیفه نظارتی خود، شهرداری ها را در راستای مدیریت کارآمد شهری و خدمت به شهروندان عزیز همراهی خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × سه =