صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » ۱۱ کیلومتر شبکه سیمی برخوار به شبکه کابلی تبدیل شد/ شهروندان خاموشی معابر را گزارش کنند

مدیر امور برق شهرستان در نشست خبری مطرح کرد:

۱۱ کیلومتر شبکه سیمی برخوار به شبکه کابلی تبدیل شد/ شهروندان خاموشی معابر را گزارش کنند

مدیر امور برق شهرستان برخوار گفت: در سال جاری اولویت اداره برق در خدمت رسانی به مردم تماس آنها با سامانه تلفنی ۱۲۱ خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا معینی مدیر امور برق شهرستان برخوار صبح امروز در نشست خبری با اهالی رسانه و خبرنگاران گفت: اداره برق شهرستان برخوار از ابتدای سال جاری تا کنون حدود ۱۱ کیلومتر شبکه سیمی را به شبکه کابلی تبدیل کرده است که این از سرقت تأسیسات برقی نیز جلوگیری می کند.

وی افزود: به دلیل ضعف برق هایی که داشتیم امسال حدود ۲۰ ترانس برق را تقویت و این مشکل را رفع کرده ایم؛ اساسی ترین مشکلی که با آن مواجه هستم، لامپ های سوخته و خاموشی هاست.

مدیر امور برق شهرستان ادامه داد: در گذشته لامپ هایی که تعویض می شد، حدود ۳ سال کارایی داشت اما اکنون کیفیت لامپ ها بسیار پایین آمده است و گاها ما هفتگی سوختگی لامپ ها را داشته ایم.

وی با بیان اینکه تا کنون بیش از هزار و ۳۰۰ لامپ سوخته را تعویض کرده ایم، عنوان کرد: اما هنوز حدود هزار مورد سوختگی دیگر هم داریم.

معینی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی اعتباراتی که وزارت نیرو انجام داده است، از امسال تأسیسات برق سهمیه بندی می شوند و برای انجام هرگونه خرابی و تعمیرات، نیاز است که شهروندان با سامانه ۱۲۱ تماس بگیرند.

مدیر امور برق شهرستان در ادامه افزود: قبول داریم که در همه شهرها متاسفانه خاموشی داریم، اما ظرفیت ما پایین است و از امسال اولویت اداره برق برخوار در تعویض لامپ های، سوخته تماس های گرفته شده مردم با سامانه ۱۲۱ خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: احداث روشنایی معابر شهری برعهده شهرداری ها و بهره برداری آن با اداره برق است.

معینی در پایان گفت: امسال حدود ۸ میلیارد تومان اعتبارات اداره برق شهرستان است که باید در زمینه توسعه، بهینه سازی، تبدیل سیم به کابل، تعویض پایه های فرسوده و تعمیرات شبکه هزینه شود که ما حدودا ۷۰ درصد آن را جذب کرده ایم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش + دوازده =