صفحه اصلی » اجتماعی » کشفیات مواد مخدر در اردستان 74 درصد افزایش داشته است

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان:

کشفیات مواد مخدر در اردستان 74 درصد افزایش داشته است

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت:در شش ماهه امسال نسبت به شش ماهه مشابه سال گذشته  کشفیات انواع مواد مخدر  با رشد 74 درصدی همراه بوده است.

تاریخ انتشار: ۲۱:۲۱ - جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده ظهر امروز در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه اردستان، اظهار داشت: یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای عرصه امنیت نیروی انتظامی و مدافع حرم را گرامی داشته و به 16 شهید، سه جانباز و سه آزاده نیروی انتظامی اردستان درود می فرستیم.

وی افزود: شعار هفته ناجا پلیس هوشمند، امنیت پایدار نامگذاری شده بود که امروز در آخرین روز آن  قرار داریم و پلیس هوشمند به این معنا است که اقدامات پلیس بصورت هوشمندانه و با نصب تجهیزات انجام می شود که نمونه آن نصب دورین هوشمند البسه است که از تمام ماموریت های پلیسی فیلمبرداری کرده و بصورت آنلاین آن را مشاهده می کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: امنیت پایدار بدین معنا است که اگرپلیس در ماموریت های خود از تجهیزات هوشمند  و همچنین مشارکت مردم استفاده نماید  شاهد امنیت پایدار در جامعه خواهیم ود.

وی همچنین در خصوص عملکرد نیروی انتظامی شهرستان اردستان ابراز داشت: در شش ماهه امسال نسبت به شش ماهه مشابه سال گذشته  کشفیات انواع مواد مخدر  با رشد 74 درصدی همراه بوده و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر را با 233 درصد  افزایش داشته ایم.

سرهنگ هاشمی زاده بیان کرد: دستگیری معتادین در شهرستان اردستان را با 48 درصد افزایش  داشته ایم و توقیف خودروهای حمل مواد مخدربا 10 درصد افزایش و کشفیات سوخت  را با 77 درصدی افزایش داشته است و کشف جرائم فضای مجازی نیز  افزایش 14 درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان تاکید کرد: با تلاش همکارانمان در پلیس راهور و پلیس راه تصادفات جرحی درون شهری کاهش 9 درصدی داشته و تصادفات فوتی برون شهری کاهش 13 درصدی را شاهد وده ایم.

وی تصریح کرد:  تماس هایی که با 110 انجام شده چهار هزار و 87 مورد بوده و تماسهای عملیاتی که پلیس  نیروی عملیاتی آن در صحنه حاضر شده دو هزار و 637 مورد بوده و از ابتدای امسال تا کنون نست به مدت مشابه سال گذشته کاهش شش درصدی سرقتها را داشته ایم.

سرهنگ هاشمی زاده گفت: این نیرو در موضوع کارهای عمرانی ناجا  پروژه ساختمان فرماندهی انتظامی شهر زواره را داشته که پیشرفت 50 درصدی داشته و پروژه  ساخت پاسگاه روستای شهرآب با پیشرفت40 درصدی همراه بوده  و تکمیل سالن تیراندازی شهید درفشی  و تکمیل ساختمان آشپزخانه شهید ربیعی را داشته که این دو پروژه آخر با حضور خانواده این شهیدان افتتاح شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 + یک =