صفحه اصلی » اجتماعی » طب سنتی پایگاهی در مقابل سبک زندگی غربی است

طب سنتی پایگاهی در مقابل سبک زندگی غربی است

مدیر مجموعه بهشت با بیان اینکه دنبال پایگاهی برای مقابله با سبک زندگی غربی هستیم، گفت: اسلامی سازی علوم راه حل مشکلات علمی و فرهنگی است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۹ - جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سجاد شاهمرادی مدیر مجموعه بهشت، عصر پنجشنبه در همایش علم تدبیر و بهبود بدن، با بیان اینکه راهی را ۱۳ سال پیش اغاز کردیم و قدم در این مسیر گذاشتیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم، گفت: دیگرانی که به این روش مراجعه کردند به ما می‌گفتند این روش ما مفید بوده است، این راهی که رفتیم و تجربه‌ای که کسب کردیم و موفقیت روش خود را می‌خواهیم به دیگران هم بگوییم و آموزش علمی ارائه بدهیم.

وی ادامه داد: چهار ساحت بدن، نفس، محیط و ماوراء در روش ما مورد توجه است و به بالاتر از ۷۰ درصد نتیجه در این روش دست پیدا کردیم و این درحالی است که در طب مدرن نتیجه دادن بیش از ۳۰ درصد مورد قبول است. طبیب مایه دلخوشی است و عامل اصلی بهبودی خداوند است و ما وسیله‌ای برای خدمت به مردم هستیم و در این مسیر باید مسیری مؤثر و علمی را در پیش بگیریم تا نتیجه مطلوب نیز حاصل بشود.

حجت الاسلام شاهمرادی با بیان اینکه به دنبال ایجاد پایگاهی در مقابل سبک زندگی غربی هستیم، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند قتلگاه علوم اسلامی علوم انسانی غربی است. راه حل مشکلات ما در حوزه سبک زندگی و علوم مختلف، اسلامی سازی علوم مختلف از جمله علوم انسانی است. در جنگی هستیم که شیطان اراده نابودی انسان را کرده است و باید تلاش کنیم تا در این جهاد موفق باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − دو =