صفحه اصلی » ورزشی » بازی کردن مهاجمان سن بالا در لیگ نشان دهنده فقر مهاجم در کشور است/ ۱۵ دقیقه آخر را ۱۰ نفره بازی کردیم!

بازی کردن مهاجمان سن بالا در لیگ نشان دهنده فقر مهاجم در کشور است/ ۱۵ دقیقه آخر را ۱۰ نفره بازی کردیم!

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: در نیمه دوم خوب شروع کردیم و فشار زیادی را به استقلال آوردیم در دقیقه ٧۵ یکی از دفاع های سمت راست ما مصدوم شد و ما بازی را 10 نفره ادامه دادیم در همان دقایق چند موقعیت گل برای استقلال بوجود آمد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۴۴ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی تارتار بعد بازی ذوب آهن در مقابل استقلال اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و در ابتدای بازی موقعیت خوبی بدست آوردیم ولی برخوردی که در نیمه اول بین دو بازیکن صورت گرفت تیم ما را متضرر کرد و در شروع بازی مجبور شدیم تعویض اجباری داشته باشیم.

سرمربی تیم ذوب آهن اذعان کرد: در ادامه درحضور چند مدافع یک گل بد خوردیم و بازیکن خارجی حریف نتیجه تاثیرگذاری برای تیمش داشت و توانست یک گل با کلاس بالا به ما بزند، در ادامه بازی موقعیت گل داشتیم و باید بیشتر دقت می کردیم.

تارتار گفت: در نیمه دوم نیز خوب شروع کردیم و فشار زیادی را به استقلال آوردیم در دقیقه ٧۵ یکی از دفاع های سمت راست ما مصدوم شد و ما بازی را 10 نفره ادامه دادیم در همان دقایق چند موقعیت گل برای استقلال بوجود آمد.

وی افزود: در ادامه ما نیز چند موقعیت نصفه نیمه برای گل زدن داشتیم ولی تفاوت دو تیم در بازیکن خارجی تیم استقلال بود که توانست نتیجه خوبی را برای تیمش رقم بزند.

تارتار در خصوص ضعف فاز هجومی تیمش بیان کرد: تمام مهاجمان خوب کشورمان در خارج از کشور بازی می کنند و مهاجمان لیگ نیز سنشان بالا است بازی کردن مهاجمان سن بالا در لیگ نشان دهنده فقر مهاجم در کشور است و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که تمرینات اختصاصی را بیشتر کنیم.

سرمربی تیم ذوب آهن در خصوص داوری این بازی گفت: مسائل داوری را به باشگاه سپردم و تمرکز خودمان باید روی مسائل فنی تیم باشد چرا که امسال سال سختی را داریم اگر کارشناسی صورت بگیرد و داور اشتباهات تاثیرگذار در بازی داشته باشد باشگاه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد:  امروز روز فوتبال ما نبود و همه جوره متضرر شدیم، این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و اگر روزمان بود می توانستیم دست پر باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × دو =