صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » معرفی چهره‌های ماندگار تبلیغ در شهرستان‌های استان اصفهان

معرفی چهره‌های ماندگار تبلیغ در شهرستان‌های استان اصفهان

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ادامه طرح موفق معرفی چهره‌های ماندگار تبلیغ در شهر اصفهان، مقرر شد تا این چهره‌های تبلیغ در شهرستان‌های استان که فعالیت شاخص در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دارند معرفی شوند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حامد اهتمام معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با رویکرد تمرکز زدایی، اعزام مبلغ و آموزش‌های تخصصی با هدف دانش‌افزایی و مهارت آفرینی در حوزه‌های تبلیغی در مراکز کم‌برخوردار و مستعد در سراسر استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در قدم اول در چهار منطقه سمیرم، شهرضا، لنجان و فلاورجان با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیران حوزوی برادران و خواهران و ائمه جمعه هر شهرستان، کمیته‌ای برای بررسی و رصد موضوعات و مسائل مورد نیاز شهرستان‌ها در حوزه خانواده، تعمیق ایمان و باور دینی، کودک و نوجوان و دیگر حوزه‌ها تشکیل شده است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: بعد از دریافت گزارش کمیته شهرستان‌های مختلف استان اصفهان، مبلغان متخصص متناسب با نیاز منطقه برای پیگیری و مدیریت آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی به منطقه هدف اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف این کمیته توجه ویژه برای تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است تا طلاب و مبلغان منطقه به صورت منسجم‌تر بتوانند وارد عرصه تبلیغ شوند و مطمئناً این کار با هدف ایجاد انگیزه و رویکرد تسهیل‌گری انجام می‌شود.

اهتمام گفت: یکی از اهدافی که ما در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به دنبال آن هستیم، تکریم و بزرگداشت چهره‌های ماندگار تبلیغ در شهرستان‌های استان اصفهان است که با ایجاد مجمع طلاب و مبلغان ذیل مدیریت امام جمعه هر شهرستان انجام خواهد شد.

وی گفت: در سال‌های گذشته از آیت الله العظمی شیخ حسین مظاهری، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی مظاهری، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان، مرحوم آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان دستجردی و مرحوم آیت الله مهاجر به عنوان چهره ماندگار تبلیغ در اصفهان تجلیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − یازده =