صفحه اصلی » اجتماعی » اولین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روستاییان شهرستان جرقویه 

اولین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روستاییان شهرستان جرقویه 

سرپرست فرمانداری شهرستان جرقویه گفت: اولین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روستاییان شهرستان جرقویه در روستای تاریخی سیان از بخش مرکزی شهرستان جرقویه با حضور ۴٠ غرفه از بخش‌های مرکزی و جرقویه علیا و ٢١ روستای شهرستان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۵

حسن جعفری در حاشیه نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روستاییان شهرستان جرقویه در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: اولین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روستاییان شهرستان جرقویه  همزمان با هفته بزرگداشت روستا در روستای تاریخی سیان از بخش مرکزی شهرستان جرقویه با حضور ۴٠ غرفه از بخش‌های مرکزی و جرقویه علیا و ٢١ روستای شهرستان برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان جرقویه گفت: نمایشگاه بسیار خوبی بود که در این دوروز مشاغل خانگی و توانمندی های زنان و مردان روستایی به عرصه و نمایش گذاشته شد و اسقبال خوبی شد در این دو روز نزدیک به چهار هزار نفر بازدید کننده از نمایشگاه داشتیم.

جعفری خاطر نشان کرد: اکثر بازدید کنندگان از نمایشگاه اعلام رضایت کردند و خواستار برگزاری نمایشگاه فصلی در شهرستان شدند همت و اهتمام ما بر آن است که بتوانیم به صورت فصلی نمایشگاه برگزار کنیم.

وی افزود: علاوه بر معرفی دستاوردها و توانمندی های روستایی، یکی دیگر از محورهای های مهم این نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی بود که در حاشیه نمایشگاه برگزار شد و با استقبال خوبی مواجه شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × دو =