صفحه اصلی » اقتصادی » ازسرگیری فعالیت 90 درصد جایگاه‌های سوخت استان اصفهان

ازسرگیری فعالیت 90 درصد جایگاه‌های سوخت استان اصفهان

روابط عمومی شرکت توزیع سوخت استان اصفهان از فعال شدن حدود 90 درصد جایگاه‌های سوخت این استان بعد از اختلال ایجاد شده در روز چهارشنبه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۳ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۶

روابط عمومی شرکت توزیع نفت استان اصفهان در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: بعد از اختلال ایجاد شده در سامانه هوشمند سوخت و توقف سوخت رسانی در جایگاه‌های استان، با تلاش کارشناسان این شرکت تا ظهر امروز از بین 340 جایگاه سوخت سطح استان بیش از 250 جایگاه وارد مدار توزیع بنزین شده‌اند.

بهمن علی‌پور با تأکید بر این که بازگردانی جایگاه‌های سوخت بعد از مشکل ایجاد شده نرم افزاری در روزی چهارشنبه مستلزم حضور فیزیکی کارشناسان این شرکت در تمام جایگاه‌ها است، گفت: کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در حال تلاش هستند تا هر چه زودتر وضعیت را به روال عادی بازگردانند.

وی اظهار کرد: تعداد جایگاه‌های فعال این استان تا امشب به 300 جایگاه خواهد رسید که در همه این جایگاه‌ها بنزین با نرخ آزاد 3000 تومانی عرضه خواهد شد.

روابط عمومی شرکت توزیع سوخت استان همچنین از رفع مشکل توزیع بنزین سهمیه‌ای با نرخ 1500 تومان در بیش از 40 جایگاه سوخت استان نیز سخن به میان آورد و با بیان این که این تعداد به سرعت در حال افزایش است، عنوان کرد: علاوه بر شهر اصفهان در شهرهای دیگر استان همچون نائین، کاشان و شهرهای دیگر نیز جایگاه‌های عرضه بنزین دو نرخی فعال شده‌اند.

علی‌پور تصریح کرد: هیچ گونه مشکلی از لحاظ تأمین سوخت برای پمپ‌های بنزین استان وجود ندارد و مخازن سوخت استان در شرایط مناسبی به سر می‌برند.

امروز وزیر نفت نیز از تخصیص سهمیه ویژه بنزین برای کارت‌های سوخت بعد از عادی شدن روال سوخت رسانی در سراسر کشور با موافقت رئیس جمهور خبر داد تا خسارت وارده به مردم در این سه روز جبران شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × دو =