صفحه اصلی » اجتماعی » ۶۴۰ نفر آموزش دهنده سوادآموزی استان به‌صورت غیرحضوری در کارگاه‌های توانمندسازی شرکت می‌کنند

۶۴۰ نفر آموزش دهنده سوادآموزی استان به‌صورت غیرحضوری در کارگاه‌های توانمندسازی شرکت می‌کنند

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری کارگاه های توانمندسازی ویژه آموزش دهندگان و مسئولین سواد آموزی استان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۱۲ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در راستای توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی و بروزرسانی اطلاعات مسئولین سوادآموزی نواحی / شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان جلسه ای با حضور نسرین باباپور معاون سواد آموزی، اکبر محمدیان رئیس اداره واگذاری ها و آموزش های داوطلبانه، مهران برنجی زاده رئیس اداره ساماندهی دوره های سواد آموزی و مصطفی سلمانی کارشناس آموزش های داوطلبانه این معاونت تشکیل گردید.

نسرین باباپور ، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این جلسه اظهار داشت: در راستای توانمندسازی ۶۴۰ نفر آموزش دهنده با توجه به بخشنامه دریافتی از سازمان نهضت سوادآموزی به ۳ شیوه غیرحضوری، نظری و عملی با بهره گیری از ظرفیت مدرسین مجرب در آبان ماه برنامه ریزی لازم صورت پذیرفته است. همچنین در خصوص آموزش و توانمندسازی مسئولین سوادآموزی برگزاری جلسات آموزشی ویژه نیروهای جدید الانتصاب را ضروری برشمرد و مقرر گردید تا در جلسات علمی / کاربردی آموزش های لازم در این خصوص در آبان ماه انجام شود و سایر دوره های آموزشی مسئولین به صورت مدون از آذر ماه اجرایی گردد .

باباپور در خصوص توانمندسازی آموزش دهندگان گفت : ۱۰۰۰ عدد لوح فشرده ( DVD  ) و راهنمای تدریس آماده شده که علاوه بر ۱۳۰ ساعت آموزش حضوری و نیمه حضوری برای سه دوره سواد آموزی؛ انتقال و تحکیم در سطح استان توزیع خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 + 17 =