صفحه اصلی » سیاسی » مبارزه با استکبار و آمریکا از عقاید فراموش نشدنی ملت بزرگ ایران است

امام جمعه اردستان:

مبارزه با استکبار و آمریکا از عقاید فراموش نشدنی ملت بزرگ ایران است

امام جمعه اردستان گفت: همیشه باید پرچم جمهوری اسلامی ایران با قدرت به اهتزاز باشد و در مبارزه با استکبار کوتاه نیاییم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۳ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در مراسم صبحگاه هشتم آبان روز دانش آموزی در سپاه اردستان اظهار داشت: امروز روز نوجوان فرهیخته شهید فهمیده است که دانش آموزان با قدرت راه او را ادامه خواهند داد و نمی گذارند استکبار در صفوف آنان رخنه کند.

وی افزود: در آستانه روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی یعنی 13 آبان قرار داریم و باید این را بدانیم که استکبار جهانی هرگز دشمنی خود را نسبت به اسلام ناب محمدی برنمی دارد و باید همیشه پرچم جمهوری اسلامی ایران با قدرت به اهتزاز باشد و در مبارزه با استکبار کوتاه نیاییم و بدانیم مبارزه با استکبار و آمریکا از عقاید فراموش نشدنی ملت بزرگ ایران است.

امام جمعه اردستان گفت: آمریکای جنایتکار دشمنی خود را  پیش از آغاز انقلاب اسلامی شروع کرده بودیعنی۷۸سال  پیش دشمنی خود را با ملت شروع کرد و در ابتدای انقلاب اسلامی جنگ هشت ساله را به کشور تحمیل کرد و همواره با ایران دشمن است و ما این دشمنی را فراموش نخواهیم کرد.

وی ابراز داشت: مردم ما در قالب بسیج از کشور تا کنون دفاع کردند و دانش آموزان باید در مسیر علم آموزی و رسیدن به مقام انسانیت از هیچ کوششی دریغ نکنند و از یاد نبرند و بدانند که ما دشمن داریم و همیشه برای دفاع از میهن خود آماده باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − هشت =