صفحه اصلی » ورزشی » نویدکیا: هوادار ما را شگفت زده کرد/ این برد را مدیون بازیکنانی هستیم که از دقیقه 65، 70 به تیم اضافه شدند

نویدکیا: هوادار ما را شگفت زده کرد/ این برد را مدیون بازیکنانی هستیم که از دقیقه 65، 70 به تیم اضافه شدند

سرمربی سپاهان گفت: دو بازی قبل که از هوادار دیده بودیم، این تیم تیمی بود که سعی می کرد بازی سازی کند و با ساختار دیگری فوتبال بازی کنند، اما اینبار ما را شگفت زده کردند و با ساختار جدید وارد بازی شدند.

تاریخ انتشار: ۲۱:۱۰ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محرم نویدکیا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر هوادار تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال با تبریک روز مربی به مربیان اظهار کرد: بازی، بازی پیچیده ای بود و ما تصور این بازی را از هوادار نداشتیم.

سرمربی سپاهان گفت: دو بازی قبل که از هوادار دیده بودیم، این تیم تیمی بود که سعی می کرد بازی سازی کند و با ساختار دیگری فوتبال بازی کنند، اما اینبار ما را شگفت زده کردند و با ساختار جدید وارد بازی شدند.

وی افزود: تیم هوادار خیلی خوب فضاها را خصوصا در نیمه اول از ما گرفته بود و با پرس و دوندگی زیاد در همه جای زمین سعی می کردند فضاها را پوشش بدهند و به خاطر همین بازیکنان ما در نیمه اول عصبی شده و نمی توانستند درست بازی سازی انجام دهند و در نیمه اول بسیاری از دقایق را از دست دادیم.

نویدکیا گفت: در نیمه دوم بازی بهتری شد و سعی کردیم اطلاعاتی که نیاز است را در بین دو نیمه به بازیکنانمان بدهیم و با تعویض هایی که انجام دادیم از فضاها استفاده کنیم و چرخش توپ و سرعتمان را بالاتر برده و ارسال های بیشتری داشته باشیم.

محرم نویدکیا با بیان اینکه بازیکنان تعویضی تیمش خیلی توانستند به تیم کمک کنند و ما این برد را مدیون بازیکنانی هستیم که از دقیقه 65، 70 به تیم اضافه شدند، ادامه داد: واقعیت فوتبال این است که ایجاد سازماندهی  دفاعی راحت تر از  ایجاد ساختار هجومی است و نیاز به راهکارهای بهتر و بیشتر است.

وی گفت: تیم فوتبال هوادار کثیف بازی نمی کرد و دلش می خواست یک فوتبال فوق العاده بسته و با یک سازمان دهی قوی بازی کند و من اینگونه فوتبال ها را کثیف نمی دانم و آن را فوتبال منطقی می دانم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × پنج =