صفحه اصلی » اجتماعی » با کارت واکسیناسیون درآمد کسب کنید

با کارت واکسیناسیون درآمد کسب کنید

رئیس اتاق اصناف اصفهان با اشاره به اینکه آمار دقیقی از واکسیناسیون اصناف نداریم، گفت: به اتحادیه ها اعلام کرده ایم که هر فردی درخواست صدور و تمدید پروانه کسب دارد، ارائه خدمات آنها تنها منوط به داشتن کارت واکسن باشد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۰

رسول جهانگیری رئیس اتاق اصناف اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز درباره آخرین روند واکسیناسیون اصناف، اظهار کرد: اصناف جزئی از بدنه جامعه است، اما در رصد واکسیناسیون اقشار مختلف در اصفهان، اصناف در رده بالاتری قرار داشتند، گفته می شود بیش از ۱۰ درصد کارکنان دولت نیز هنوز برای تزریق واکسن کرونا اقدام نکرده اند.اتاق اصناف به صنوف و اتحادیه های مختلف، جهت تزریق واکسن اولتیماتوم داده است،  به محضی که فاز برخورد قانونی آغاز شود، از ارائه خدمات به افراد شاغل در اصناف که از دریافت واکسن کرونا خودداری کرده اند، جلوگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه آمار دقیقی از میزان واکسیناسیون اصناف وجود ندارد، افزود: آمار واکسیناسیون افراد و اقشار مختلف از سوی مرکز بهداشت باید اعلام شود، اما مطابق آخرین آمار که ۶۸ درصد کل اقشار مختلف اصفهان واکسن کرونا دریافت کرده بودند، مرکز بهداشت استان آمار واکسیناسیون اصناف را ۶۵ درصد اعلام کرده بود.

رئیس اتاق اصناف اصفهان بیان کرد: مطابق با محدودیت های هوشمند مقابله با کرونا اگر دستورالعملی خاصی برای برخورد با اصنافی که زیر بار واکسیناسیون نمی روند، اعمال شود، قطعا در استان نیز این قانون اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: به طور قطع افرادی که واکسن دریافت نمی کنند، باید خدمات اجتماعی آنها محدود شود.  به اتحادیه ها اعلام کرده ایم که هر فردی درخواست صدور و تمدید پروانه کسب دارد، ارائه خدمات آنها تنها منوط به داشتن کارت واکسن باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 5 =