صفحه اصلی » سیاسی » سردار فدا: در جنگ اراده ها باید اراده خود را بر اراده دشمن در سطح منطقه تحمیل کنیم

سردار فدا: در جنگ اراده ها باید اراده خود را بر اراده دشمن در سطح منطقه تحمیل کنیم

سردار فدا گفت: امروز که جنگ، جنگ اراده ها و تحمیل اراده ها در فضای مجازی است می توانیم اراده خود را بر اراده دشمن در سطح منطقه تحمیل کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا صبح امروز در آیین افتتاحیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: این رویداد ظرفیت خوبی است که باید همگرا، همپوشا و همنوا و در یک جبهه واحد در مقابل استکبار جهانی باشد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان تصریح کرد: ما اگر بتوانیم وحدت، همدلی و انسجام را در فضای مجازی فراهم کنیم و یکدیگر را خنثی نکرده و بنابر توصیه های مقام معظم رهبری که سفارش به عمل منطقی و معقول، صداقت و جلوگیری از تهمت و افترا در فصای مجازی می کنند، عمل کنیم، در دنیا تاثیر گذار خواهیم بود.

وی افزود: امروز که جنگ، جنگ اراده ها و تحمیل اراده ها در فضای مجازی است می توانیم اراده خود را بر اراده دشمن در سطح منطقه تحمیل کنیم.

فدا عنوان کرد: انقلاب اسلامی هواخواهان و مشتاقان زیادی در منطقه دارد که می توانیم آرام و با ظرافت، با ظرفیت هایی که نظام و انقلاب جمهوری اسلامی دارد این هواخوان را همگام و همراه با نظام مقدس جمهوری اسلامی کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان با آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان و اینکه یک شهید را محور و الگوی حرکت قرار دهید، ادامه داد: این جمع توانایی های زیادی دارد و  شما جا پای شهدا گذاشته اید

وی در پایان آغاز سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اصفهان را با رمز یا فاطمه الزهرا اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + شانزده =