صفحه اصلی » استان اصفهان » امروز مهم ترین جنگ ما با آمریکا، جنگ فرهنگی و رسانه ای است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان:

امروز مهم ترین جنگ ما با آمریکا، جنگ فرهنگی و رسانه ای است

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اشاره به اینکه آمریکا قبل از ورود به عراق و افغانستان جنگ رسانه ای انجام داد و جنگ رسانه ای را از این دو کشور برد، گفت: امروز شاید مهم ترین جنگی که ما با امریکا داریم جنگ فرهنگی و رسانه ای است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ بهرام عبدالحسینی صبح امروز در آیین افتتاحیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج  اظهار کرد: دشمنی آمریکای جنایتکار با ما همیشگی بوده و خواهد بود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان تصریح کرد: امروز شاید مهم ترین جنگی که ما با امریکا داریم جنگ فرهنگی و رسانه ای است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا قبل از ورود به عراق و افغانستان جنگ رسانه ای انجام داد و جنگ رسانه ای را از این دو کشور برد و هیچ مقابله ای در این دو کشور به این دلیل اتفاق نیفتاد، ادامه داد: امروز امریکا و کشورهای غربی خیلی وارد جنگ نظامی با کشورها نمی شوند.

عبدالحسینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اهمیت فضای مجازی بیان کرد: امروز دشمنان به وسیله فضای مجازی جنگ را علیه ما شروع کردند.

وی افزود: امروز یک از جاهایی که ما در آن آسیب می بینیم فضای مجازی بوده و امروز نزدیک به ۸۰ تا ۸۵ درصد محتوا در فضای مجازی دست افرادی است که خارج از کشور هستند و بسیار در این زمینه ضعیف عمل کردیم.

بهرام عبدالحسینی گفت: در نظر سنجی که سال گذشته در اصفهان انجام شده بالای ۷۰ درصد مردم اصفهان از پیام رسان ها و اپلیکیشن های خارجی استفاده می کنند و ما نتوانستیم پیام رسان های داخلی را در این زمینه داشته و فضا را در دست بگیریم.

وی با بیان اینکه جنگ جنگ روایت هاست و هر کس روایت اول را مطرح کند تقریبا برنده است، گفت: از بسیجیان می خواهم خوب در این فضا کار کنند و بتوانیم در چند سال آینده ۵۰ تا ۶۰ درصد محتوا توسط بسیجیان بارگذاری شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده + هفده =