صفحه اصلی » اجتماعی » استقبال خوب جوانان و نواجوانان نصف جهان از سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج

دبیر اجرایی رویداد تولید محتوای بسیج اصفهان مطرح کرد؛

استقبال خوب جوانان و نواجوانان نصف جهان از سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج

دبیر اجرایی سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان گفت: سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان علی رغم تصوری که وجود داشت که به دلیل تخصصی بودن تیم های کمی شرکت کنند، با استقبال بی نظیر جوانان و نوجوانان از شهرهای مختلف همراه بود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

مجید پوستین دوز در حاشیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در تمام استان ها در حال برگزاری است.

دبیر اجرایی سومین رویداد تولید محتوای بسیج استان اصفهان گفت: تیم های حاضر در رویداد در سه عرصه و رشته بازی سازی، پویانمایی و نرم افزار به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: موضوعات این رویداد محورهای سبک زندگی ایرانی _ اسلامی با رویکرد امید به آینده، خدمت به مردم با رویکرد مکتب فکری شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) و استکبار ستیری با رویکرد خروج آمریکا از منطقه است.

پوستین دوز عنوان کرد: تیم ها در ۴۸ ساعت و به صورت شبانه روزی به رقابت خواهند پرداخت و روز جمعه ۱۴ آبان ماه ساعت ۹:30 پایان رقابت خواهد بود که آثار تولید شده توسط داوران ارزیابی و در هر رشته سه تیم برتر معرفی و جوایز نفیسی به آن ها اهدا شد و تیم های برتر برای مسابقات کشوری معرفی می شود.

دبیر اجرایی سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان گفت: در این رویداد استانی علی رغم تصوری که وجود داشت که به دلیل تخصصی بودن رویداد تیم های کمی شرکت کنند، شاهد استقبال بی نظیر جوانان و نوجوانان از شهرهای مختلف هستیم.

وی بیان کرد: در سه رشته این رویداد ۱۳۰ نفر آقا در قالب ۳۵ تیم و ۱۸۷ نفر خانم در قالب ۵۲ تیم خواهر شرکت دارند.

پوستین دوز گفت: در کنار استعدادیابی، توانمند سازی نوجوان در این عرصه خطیر از اهداف این رویداد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 4 =