صفحه اصلی » اجتماعی » کشف استعدادها، همگرایی و پیدا کردن ظرفیت ها از اهداف رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج است

سردار مجتبی فدا:

کشف استعدادها، همگرایی و پیدا کردن ظرفیت ها از اهداف رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج است

سردار مجتبی فدا گفت: کشف استعدادها، همگرایی و پیدا کردن ظرفیت و جبهه مرتبط با نظام انقلاب اسلامی که می توانند در یک جبهه واحد علیه تهدیدات دشمن فعالیت کنند و همچنین تولید محتوا و تاثیرگذاری در فصای مجازی از اهداف رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا ظهر امروز در حاشیه برگزاری سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فضای مجازی ظرفیتی است که امروز اهمیت آن در جامعه مشهود است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) تصریح کرد: یکی از عرصه هایی که بسیج با بکارگیری جوانان در آن تاثیر گذار است، فضای مجازی است؛ به منظور کشف استعدادهای جوانان استان ها، بین استان ها و بین رده های مختلف بسیج رقابتی شکل می گیرد که امروز سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در سراسر کشور با رمز «یا فاطمه الزهرا» برگزار می شود.

وی افزود: این رویداد از ساعت 9:30 صبح شروع شده و در 48 ساعت ادامه دارد و در رشته نرم افزار، پویا نمایی و بازی سازی است؛ موضوعات این مسابقه در موضوعات «سبک زندگی ایرانی _ اسلامی با رویکرد امید به آینده»، «خدمت به مردم با رویکرد مکتب فکری شهید حاج قاسم سلیمانی (ره)» و «استکبار ستیری با رویکرد خروج آمریکا از منطقه» مستند به بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شده است.

فدا بیان کرد: کشف استعدادها، همگرایی و پیدا کردن ظرفیت و جبهه مرتبط با نظام انقلاب اسلامی که می توانند در یک جبهه واحد علیه تهدیدات دشمن فعالیت کنند و همچنین تولید محتوا و تاثیرگذاری در فصای مجازی از اهداف رویداد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − شانزده =